Karol Przygoda03.02.2006 (17:54)brak komentarzy

"The Club" już we wtorek

Znamy już dokładniejsze informacje na temat nowego, licencjonowanego interaktywnego programu Tele5. "The Club", który pojawi się na ekranach naszych telewizorów już we wtorek, 7 lutego o 22.05 program poprowadzą Agnieszka Popielewicz i Michał Malinowski.
Wstęp do Klubu
"The Club" umożliwia młodym osobom nawiązywanie kontaktów, a może w nim wziąć udział każdy widz Tele5 po wcześniejszym wstąpieniu do Klubu.
Od 7 lutego widzowie Tele5 będą mogli śledzić losy bohaterów Klubu. We wtorki o godz. 22.00 w programie "The Club" prowadzący program Agnieszka Popielewicz i Michał Malinowski przedstawią widzom kilkanaście video-profili uczestników zabawy. Klubowicze przedstawiający się na antenie będą namawiać widzów do tego, żeby to właśnie z nimi skontaktowali się inni uczestnicy zabawy.

Każdy klubowicz ma swój unikalny numer i wybrany nick name. Za pomocą SMS-ów wysyłanych pod numer 72072 klubowicze kontaktują się z prezentowanymi osobami. To, jak dalej potoczy się znajomość, zależy wyłącznie od nich. - Nasza zabawa to tak naprawdę 'randka nie w ciemno' - mówi Product Manager Tele5, Maciej Kowalczyk.


Profity dla Klubowiczów

Ci z widzów należący do Klubu, którzy spotkają się ze sobą, będą mieli szansę pojawić się studiu na nagraniu i opowiedzieć o sobie, jak też i o tym jak wyglądało spotkanie z klubowiczem, którego wybrali.


Historia programu

Pomysłodawcą programu i właścicielem licencji jest firma o światowej renomie - Europroduzione SRL, będąca częścią międzynarodowego koncernu Grupo Europroducciones z główną siedzibą w Madrycie. Polska edycja "The Club" zostanie stworzona przez Tele5 przy współpracy z Europroduzione oraz Neo Network, pierwszą włoską firmą specjalizującą się w tworzeniu społeczności wykorzystujących media interaktywne.

Poza naszym krajem, "The Club" jest obecnie emitowany we Włoszech i Wenezueli, a w najbliższym czasie zostanie uruchomiony w Australii, Rosji, Brazylii i Meksyku. We Włoszech, gdzie "The Club" jest emitowany od 2003 roku na drugiej co do udziału w rynku stacji muzycznej All Music, do Klubu przyłączyło się już ponad 250 tysięcy osób. W 2005 roku w samych tylko Włoszech widzowie programu wysłali 12 milionów
SMS-ów.


Prowadzący

Agnieszka Popielewicz
Agnieszka ma 21 lat, pochodzi z Katowic. Studentka socjologii na Uniwersytecie Śląskim, modelka. Finalistka wyborów Miss Polski - w lipcu będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Queen International. W 2002 roku wraz z mamą wygrała konkurs "Matka i córka Oriflame" i przez rok była twarzą firmy Oriflame. Prywatnie narzeczona aktora Marcina Mroczka. - Współpraca z Tele5 to dla mnie nowe doświadczenie i pewnego rodzaju sprawdzian. Ufam, iż nowy program "The Club" przypadnie widzom do gustu - mówi Agnieszka.


Michał Malinowski
Michał ma 27 lat, jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z Tele5 współpracuje od początku istnienia stacji. Przygotowywał i prowadził programy "contener.pl", "Prosto z mostu" oraz relacje z imprez kulturalnych prezentowane w cyklu "city lights".
Na co dzień zajmuje się marketingiem w wydawnictwie prasowym. Michał interesuje się przede wszystkim mediami, szczególnie telewizją i nowymi technologiami. Wolny czas chętnie spędza z przyjaciółmi, uwielbia gotować, zwłaszcza dania kuchni włoskiej. Najchętniej wypoczywa na plaży, słuchając muzyki i czytając dobre książki. Marzy o własnej restauracji lub klubie oraz willi z ogrodem nad brzegiem morza w jednym z ciepłych zakątków świata.
własne/Tele5
brak