Łukasz Szewczyk11.02.2010 (17:29)60 komentarzy

Wiosna w Polsacie: Nowe show z Dodą

Wiosna 2010 na antenie Telewizji Polsat upłynie pod znakiem gwiazd, które będą rywalizować o miano najlepszej śpiewającej pary w nowym muzycznym show - "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Nie zabraknie także nowych programów rozrywkowych oraz seriali.
"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" to muzyczne show na żywo, w którym rywalizować będzie 10 śpiewających par, składających się z profesjonalistów i amatorów. Profesjonaliści wystąpią w roli nauczycieli i będą mieli za zadanie jak najlepiej przygotować swoich partnerów-amatorów do wspólnego występu. Efekty ich pracy będą weryfikować członkowie jury oraz widzowie. W pierwszej polskiej edycji programu zobaczymy następujące pary: Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka, Mieczysława Szcześniaka i Paulinę Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, Małgorzatę Ostrowską i Grzegorza Halamę, Paullę i Artura Partykę, Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę, Jacka Wójcickiego i Ewę Wachowicz. W jury zasiądą dwie królowe polskiej piosenki Irena Santor i Doda oraz aktor Tomasz Karolak. Program poprowadzi duet Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga. Show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" produkowane przez Rochstar nadawane będzie od 13 marca w każdą sobotę o godz. 20.00.
Kolejna propozycja to "Hotel 52" - jest to nowy serial obyczajowy stworzony na podstawie oryginalnego polskiego scenariusza. Choć jego akcja odbywa się w luksusowym stołecznym hotelu, problemy, z którymi borykają się bohaterowie mogą dotyczyć każdego, bez względu na miejsce zamieszkania i stan konta. W serialu poznajemy perypetie życiowe personelu i gości, z których niemal każdy skrywa wstydliwą tajemnicę lub zagadkę. W pokojach hotelowych dzieją się najdziwniejsze rzeczy, a na porządku dziennym są historie miłosne i zaskakujące zdarzenia. Skomplikowane relacje uczuciowe łączą czwórkę głównych bohaterów, granych przez Magdalenę Cielecką, Laurę Samojłowicz, Rafała Królikowskiego i Krzysztofa Kwiatkowskiego. serial będzie można oglądać od 25 lutego w każdy czwartek o godz. 21.00.

Wiosną pojawi się także owe rozrywkowe show "On i Ona". W każdym odcinku występują trzy pary małżeńskie, które odpowiadając na przeróżne pytania mają za zadanie udowodnić, że bardzo dobrze znają poglądy, upodobania, zwyczaje i gusty swojej drugiej połowy. Widzowie będą mogli dowiedzieć się czy do siebie pasują m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Dariusz Michalczewski i Basia Imos, Mateusz Borek i Joanna Chętnik, Iwona Pavlovic i Wojciech Oświęcimski, czy Piotr Kupicha z żoną Agatą. Program poprowadzi duet: Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. Program będzie można oglądać od 21 marca w każdą niedzielę o godz. 16.45.

Po roku nieobecności do Polsatu wraca kultowy serial komediowy "Daleko od noszy". Wielbiciele siostry Basen (Hanny Śleszyńskiej), dr Kidlera (Pawła Wawrzeckiego), Ordynatora (Krzysztofa Kowalewskiego), dr Wstrząsa (Krzysztofa Tyńca), dr Basena (Piotra Gąsowskiego) i najpiękniejszej polskiej lekarki dr Karinki (Anny Przybylskiej) będą mogli śledzić dalsze perypetie swoich ulubieńców. Reforma służby zdrowia przeniosła ich teraz w nowocześniejsze otoczenie, gdyż dzięki dotacji z Unii Europejskiej ich szpital został wyremontowany i wyposażony w nowy sprzęt. Do wesołej ekipy szpitalnej dołącza kilku nowych bohaterów, wśród których pojawia się biznesmen cwaniaczek (Jerzy Kryszak), sanitariusz Słowikowski (Maciej Wierzbicki) oraz przystojny dr Kraśnik (Rafał Rutkowski), który wprowadzi wiele zamieszania w życiu uczuciowym żeńskiego personelu szpitala. W serialu pojawi się też piękna pani adwokat – Joanna Koroniewska. Serial nadawany będzie od 13 marca, w każdą sobotę o godz. 19.30.

Dla widzów, którzy poszukują opowieści z życia wziętych, historii które zdarzają się zwykłym ludziom, Polsat przygotował serial paradokumentalny pod znaczącym tytułem "Dlaczego ja?". Pytanie to zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias normalnego społeczeństwa. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera. będziemy oglądać na antenie Polsatu od połowy marca, od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

"Zabić z miłości" to z kolei to seria dokumentów o ludziach, których wielkie uczucie i namiętność doprowadziła do zbrodni. Bohaterowie cyklu stali się ofiarami swoich uczuć, gdyż popełniając zbrodnię skrzywdzili nie tylko swoje ofiary, ale także ich bliskich, swoich bliskich i oczywiście samych siebie. Poznamy ich – tak zwanych zwykłych ludzi (pielęgniarki, architektów), którzy kiedyś prowadzili normalne życie, a miłość doprowadziła ich do upadku. W materiałach wypowiadać się będą także ich rodziny, które nie potrafią do końca uwierzyć w winę swoich najbliższych, a także rodziny ofiar – które żądają sprawiedliwości. Dokumenty będą poprzedzać niedzielny wieczór zbrodni – będzie je można obejrzeć od 28 lutego o godz. 19.30.

Kolejna propozycja to serial z gatunku mystery crime "Przeznaczenie". Inspiracją dla jego twórców jest doświadczenie zawodowe Małgorzaty Trzaskomy, autentycznej wróżki z 20-letnim stażem. Prawdziwe historie i problemy, z jakimi zwracają się do niej ludzie oraz jej relacje ze stróżami prawa stały się inspiracją dla scenariusza serialu. Serial będzie można oglądać od 4 marca, w każdy czwartek o godz. 23.00.

Wiosną na antenę Polsatu wraca jeden z kontrowersyjnych programów telewizyjnych ostatnich lat – "Moment prawdy". Uczestnicy tego teleturnieju muszą odpowiadać na najtrudniejsze pytania dotyczące ich życia zawodowego, prywatnego i intymnego, a widzowie poznają ich największe tajemnice pieczołowicie skrywane przed najbliższymi. Drugą serię teleturnieju prowadzonego przez Zygmunta Chajzera będzie można oglądać od 25 lutego w każdy czwartek o godz. 22.00.

Wiosną 2010 Telewizja Polsat zaprasza na kontynuacje polskich seriali: "Samo życie", "Świat według Kiepskich" i "Pierwsza miłość". Na antenę powrócą także zagraniczne seriale kryminalne: "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "Kości", "Skazany na śmierć". W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory stacja pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat. W marcu zobaczymy m.in. "Zakładnika” "Mission Impossible III", "S.W.A.T. Jednostka Specjalna", "Lara Croft Tomb Raider. Kolebka życia", "Wpół do śmierci".
Polsat

Komentarze (1 - 10 z 60)

"Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" TEMU PROGRAMOWI WROZE SUKCES W JURY BEDZIE DOODAAA!!!!!! prowadzacy zajefjnay!!!! gwiazdy tez fajne!!! SUKCES GWARANTOWANY widownia 5mln bedzie !!!!!
 1  
WOGOLE TERENTIEW SIE POSTARALA RAMOWKA POLSATU OD wielu lat JEST wreszcie porzadna!!! polsat rzadzi na wiosne!!!!
 1  
.... że też pani Santor zechciała zasiąść w jury z...
 1  
Jest coś ciekawego, kontrowersyjnego, ale także kiczowatego. No trzeba przyznać, że tym razem się postarali. Szkoda, że przeznaczenie będzie tak późno nadawane :(
 1  
Daleko od noszy, jeee. I to tylko nas dwoje będzie też fajne.
Świetne!
 1  
BTW. Mogli by nakręcić spot promujący.
 1  
A co z Falą Zbrodni ? Będzie jeszcze keidyś czy już nie ?
 1  
Świetnie, że wraca Daleko od noszy, a ramówka znakomita (szczególnie "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us"). Będzie co oglądać.
 1  
Dno!!! Jak zwykle jakies śpiewające gowno z cichopkową...żal
 1  
A Hotel52 nie ma szans. Bedzie w 20 minut pokrywał sie z Ojcem Mateuszem. Czyli kolejna porażka.
 1