Łukasz Szewczyk17.02.2010 (17:13)4 komentarze

Kryminalny czwartek w AXN

Miami, Nowy Jork i Las Vegas łączą siły by wytropić międzynarodową grupę przestępczą. Zadanie nie jest proste. Najnowsze sezony Kryminalnych zagadek od 4 marca, w każdy czwartek w AXN Polska.
Wraz z IX sezonem serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" ekipę detektywów opuścił agent Gilbert Grissom (William Petersen). Zastąpił go znany już z gościnnych występów w CSI Laurence Fishburne jako Raymond Langston. Śledczy będzie mógł wykazać się w dość nietypowym sezonie CSI. Oto oddziały agentów z Las Vegas, Miami i Nowego Jorku trafiają na trop zorganizowanej, międzynarodowej grupy przestępczej, która zajmuje się handlem organami na czarnym rynku. W każdym mieście popełniono inne przestępstwo, jednak wszystko wskazuje na to, że zbrodnie są powiązane. Detektywi będą musieli połączyć siły, by znaleźć przestępców.
Zanim to jednak nastąpi każdy z zespołów będzie miał do zbadania wiele innych kryminalnych zagadek. I tak Mac Taylor i jego koledzy muszą odnaleźć hakera, który zabija osoby z którymi się zetknął, wybierając je według pewnego klucza. Horatio Caine poszukuje jednego z kolegów – Erika Delko (Adam Rodriguez) i odnajduje go rannego. Gdy okazuje się, że Erik walczy o życie, Horatio wspomina czasy, gdy się poznali. Ekipa z Las Vegas rozpracowuje natomiast sprawę tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęła młoda aktorka. A to tylko niektóre kryminalne sprawy stojące przed każdą z ekip CSI.

Kryminalne czwartki w AXN:
- CSI: Kryminalnych zagadek Las VegasX od 4 marca, w każdy czwartek o 21:00 w AXN.
- CSI: Kryminalnych zagadek Miami VIII od 4 marca, w każdy czwartek o 22:00 w AXN.
- CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku VI od 4 marca, w każdy czwartek o 23:00 w AXN.
AXN Polska

Komentarze (1 - 4 z 4)

a wie ktoś czy będzie wzór 6 seria.
 0  
Wzór chyba zostanie zakończony na 5 sezonie.
 0  
Jane tyle że w USA jest nadawany 6 sezon i zapewne na 90% będzie w AXN i to na 6 sezonie serial będzie potencjalnie zakończony.
 0