Łukasz Szewczyk22.02.2010 (16:11)12 komentarzy

FilmBox Family odświeża wizerunek - Wkrótce nowe kanały

Już w marcu kanał FilmBox Family zaprezentuje nowe logo i odmienioną oprawę graficzną, zaprojektowaną i opracowaną w ścisłej współpracy zespołu graficznego z dziecięcymi psychologami.
Działania te są początkiem szerokich zmian wizerunkowych i programowych, mających na celu umocnienie obecności kanału na rynku telewizyjnym oraz zapewnienie jego dalszego, dynamicznego rozwoju.
Kanał FilmBox Family nadaje 7 dni w tygodniu, 14 godzin dziennie. Dostępny jest w Polsce na platformach cyfrowych ,Cyfra+, telewizja "n" oraz w sieciach kablowych Multimedia, Vectra, Aster, Toya i innych oraz na terenie Czech i Słowacji. Wkrótce FilmBox Family poszerzy zasięg i wejdzie na rynek węgierski.

Już niedługo grupa SPI International wprowadzi na rynek nowe kanały tematyczne:
ActionBox, FightBox oraz FashionBox.
FilmBox

Komentarze (1 - 10 z 12)

Odświeżcie ramówki, takiej ilości powtórek nie da się oglądać, gorzej niż na Polsat Film:(
 1  
Podobno plany były też włączyć kanał Kino Polska HD.
 1  
Niech wydłuża czas nadawania i może seriale np komediowe
 1  
I niech przejdą na 16/9 bo to co teraz pokazują to żal.pl
 1  
popieram odświeżcie ramowke!!!
 1  
najlepiej to by bylo jakby ten kanal i reszte filmboxow ZLIKWIDOWALI!!! o moja matko i corko TO MAJA BYC KANALY PREMIUM??? DODATKOWO PLATNE????? smiech na sali
 1  
Tam są same starocie
 1  
super
 1  
I co z tego że zmieniają logo , skoro oferta programowa ciągle bez zmian. Od kiedy filmboxy weszły na nasz rynek , to od tej pory praktycznie ramówka programowa się nie zmieniła. Ile to już 2 lata czy więcej, i ciągle te same pozycje co 2 lata temu , zmieniają się tylko kanały i godziny nadawania.
 0  
z tego co wiem to w Aster nie ma Filmbox Family tylko sam Filmbox, Filmbox HD i Filmbox Extra
 1