Łukasz Szewczyk23.02.2010 (14:04)7 komentarzy

Patio TV z nowościami na wiosnę

Kilka tygodni temu przedstawiciele młodzieżowej telewizji Patio TV zapowiadali, że chcą postanowić na informacje. Nadawca swoje plany wprowadza w życie - wkrótce nowe pasmo informacyjne.
22 marca 2010 roku na antenie kanału Patio TV zadebiutuje program "Patio Life", który będzie nadawany od poniedziałku do piątku między 18 a 19. Program będzie zajmował się aktualnymi wydarzeniami z zakresu polityki, gospodarki, sportu czy kultury. Nie zabraknie także tematów społecznych i lifestylowych.
Nowe pasmo może być początkiem zmian w stacji. Przypomnijmy, że w grudniu 2009 roku nadawca planował wystąpienie do KRRiT o zmianę koncesji. W planach było przekształcenie profilu stacji z telewizji rozrywkowej w kanał informacyjny kierujący swój program dla młodych widzów w wieku od 18 do 30 lat.

Wcześniej, bo już 1 marca 2010 roku, w ramówce stacji Patio TV pojawią się także znane pozycje w nowych odsłonach - program dla sympatyków gier komputerowych "High Score", oraz program z klubową muzyką "Free Your Mind".
Patio TV

Komentarze (1 - 7 z 7)

Free Your Mind było lepsze jak nadawane było w łódzkim Radiu Parada.
 0  
nowością jest pokazywanie ostrej pornografii po północy, tak wszystkie pozostałe zapchajdziury telewizyjne, które zeszły na psy, sodomia rządzi na całego!
poznał się na wszystkich 23.02.2010 (16:02:28)
 0  
Nikt Cie nie zmusza do oglądania. Możesz sobie po północy włączyć radio.
Wolny kraj wolny wybór. Być może są ludzie, którzy lubią taką rozrywkę po północy więc niech sobie oglądają. Ciebie nikt nie zmusza.
 0  
Kanał się zrąbał, mówiąc krótko, dawniej to było więcej muzyki, a teraz jeszcze się ma stać kanałem informacyjnym, żal...

i nawet mało tych nowości na wiosnę, a co z programem "Dzieci sieci", chociaż to również był nie wypał, ale szło się z tego pośmiać.

Przypominam, że to tv niszowa, więc, ciekawych rzeczy nie znajdzie na tym oto kanale.
 0  
to jest telewizja studencka wiec wiadomo.
Łódzka AHE (wczesniej WSHE) stworzyła ten kanał.
 0  
telewizja studencka, ale nie znaczy to, że mają lecieć same śmieci na niej.
 0  
Już jest Maj A koniec Miał Być 31/03/2010
 0