Beata Ratuszniak24.03.2010 (11:03)1 komentarz

Smava Poland łączy siły z Finansowo.pl

Kreativ Sp. z o.o., właściciel serwisu pożyczkowego Finansowo.pl łączy siły ze Smava Poland w celu przedstawienia nowej oferty na rynku social lending.
Do transakcji doszło 22 marca 2010 roku, kwota transakcji nie została ujawniona. Marka Smava zostanie zastąpiona przez serwis działający w nowym segmencie na rynku pożyczek społecznościowych.
- Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie istnieją szanse na rozwój idei social lending. Dostrzegam duży potencjał w nadchodzących zmianach na rynku bankowości. Chcemy wprowadzić zupełnie nową jakość na rynku i dotrzeć do osób niezadowolonych z obecnej funkcji jaką pełną banki - mówi Rafał Agnieszczak, prezes zarządu Kreativ sp. z o.o.

Zdaniem Rafała Agnieszczaka synergia pomiędzy Smava.pl a Finansowo.pl oznacza bardzo duży skok do przodu dla obu serwisów, ze względu na możliwość wykorzystania potencjału, jaki drzemie w tym rynku.

- Chcemy zaadresować usługi Smava.pl do innej grupy klientów aniżeli Finansowo.pl, tak, aby w pełni wykorzystać zdobyte doświadczenia. Już niedługo przedstawimy zupełnie nowy produkt finansowy w tej kategorii - dodaje.

W dotychczasowej formie serwis Smava.pl będzie działał do 10 maja 2010, w tym dniu serwis wystartuje w nowej odsłonie i formie. W okresie przejściowym zostanie wstrzymana rejestracja nowych użytkowników oraz wystawianie projektów pożyczkowych przez pożyczkobiorców. Ważnym podkreślenia jest fakt, że obsługa obecnych umów pożyczkowych zaciągniętych za pośrednictwem platformy będzie się odbywać na dotychczasowych zasadach.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ale news%$$#^@@
 0