Łukasz Szewczyk27.03.2010 (12:50)24

TVN ujawni kulisy "afery" hazardowej

Sejmowa komisja śledcza do końca kwietnia ma zakończyć śledztwo w sprawie afery hazardowej. Póki co z jej pracy niewiele wynikło. Tymczasem reporterzy "Uwagi" TVN przedstawią prawdziwe kulisy afery.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

@arnie, przeciez to oczywiste ze nadawali z wirtualnego studia tvn, bo było to tylko lekko przerobione ostatnie studio wyborcze tvn. Od kiedy powstała tvn news & services agency (agency.tvn.pl) absolutnie KAŻDY może wynająć sobie takie wirtualne studio, wiec nie wiem w czym widzisz problem.
 0  
@kamil- no no...
I zapewne koszty tej całej propagandowej operacji i transmisji POkryła w całości PeOooo. TVN nic w tym nie partycypował...

:D:D:D:D

Tak było??? :D:D.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 marca 2010 o 0:29:50 przez arnie).
 0  
nawet PiSiorom by TVN wynajął to studio ale boi się, że brudne buty prezydęta uświnią wszystko, wazelina Yarkowi Haczyńskiem wszystko pomazia, bączki wszędzie się będą walały a jad pisowski trzebaby zwalczać tonami Domestosu :D
 0  
@Uszaty
Temat dla Uwagi?
Przecież to by był swoisty TVN-owski strzał w stopę :D:D

Przecież już z daleka widać niezwykłą symbiozę TVN- rząd i to na bardzo wielu płaszczyznach, począwszy od najważniejszego tematu DVB-T i całej cyfryzacji, a skończywszy na "użyczeniu" wirtualnego studia dla propagandowych kampanijnych celów... :).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 marca 2010 o 11:37:22 przez arnie).
 0  
@mysz997 i @arnie
zamówcie sobie wizytę psychiatry
Wszystko co TVN na PiS by nie powiedział to już że opluwanie no wiesz dziwne żeby TVP będąca w rękach PiS jechała po swoich. A Polsat się nie pcha do takich rzeczy.

@mysz997
Który minister finansów obiecywał pieniądze na stadiony z ustawy hazardowej? Po co obiecywali?

@arnie
w takim razie TVP to dziś TVO - Telewizja Opozycyjna
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 28 marca 2010 o 12:32:16 przez Golbi).
 0  
KVN24 (Komorowski Vaseline Network)już pojechał za Komorowskim do Łysej i gania za nim z kamerą, lansując "jedynie słusznego" kandydata... :D:D.
 0  
musi żal strasznie tyłek wciska bo pisur cały czas to samo pisze :D
 0  
Nawet ty arnie mógłbyś sobie to studio wynająć, tylko nie wiem czy by Cię tam wpuścili.
 0  
@arnie
Chłopie Komorowski jest Marszałkiem co maja zrobić Big Prezydent 24 h w Pałacu Prezydenckim żebyś był zadowolony gamoniu? Prezydent już raz prowadził kampanie wyborczą jako Prezydent Warszawy pojechał do jednej z dzielnic Warszawy i mieliśmy piękne przywitanie pewnego faceta "Spieprzaj pan, Spieprzaj pan" Spieprzaj dziadu"
 0  
@Partyzant- no to zdecyduj się, czy bym mógł w końcu wynająć studio i dostać godzinę anteny TVN gratis, czy nie, bo z twojej wypowiedzi wynika dokładnie nic- czyli sprzeczność logiczna :D:D.
 0