Łukasz Szewczyk26.04.2010 (13:44)3 komentarze

Nowy serial komediowy w HBO Polska

W maju 2010 roku kanał filmowy HBO Polska rozpocznie emisję nowego serialu komediowego "Jak to się robi w Ameryce" o dwóch młodych, zdolnych i żądnych sukcesu nowojorczykach
Para młodych nowojorczyków, Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), marzy o karierze w branży modowej. Są gotowi na wszystko, byle tylko osiągnąć swój cel. Mniejsze lub większe oszustwa to cena, jaką muszą płacić za realizację swojego marzenia, ale i na to są przygotowani. Droga na szczyt jest długa, pełna niespodzianek i zagrożeń, którym muszą stawić czoła. Z pomocą Rene (Luis Guzmán), kuzyna Cama, który próbuje wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny, oraz przyjaciela, który zna najważniejszych ludzi w mieście, Ben i Cam wyruszają na podbój świata mody. Wierzą, że mieszanka dobrych chęci, zapału, odpowiednich znajomości i sprawdzonych układów wystarczy, by odnieść prawdziwie amerykański sukces.
Producentami wykonawczymi serialu HBO są Rob Weiss, Julian Farino, Stephen Levinson, Jada Miranda, Mark Wahlberg i Ian Edelman, który jest jego pomysłodawcą. Kolejne odcinki reżyserują Julian Farino, Josh Marston, Jonathan Levine i Danny Leiner. Zdjęcia do serialu zostały zrealizowane w Nowym Jorku.

Premiera serialu "Jak to się robi w Ameryce" odbędzie się w piątek, 21 maja o godz. 22.00 w HBO i HBO HD. Premiery kolejnych odcinków będzie można zobaczyć co piątek, a powtórki we wtorki około godz. 22.40.
HBO Polska

Komentarze (1 - 3 z 3)

ogląłem wszystki 8 odcinków będąc w stanach, polecam! Choć nie jestem przekonany czy jest to serial komediowy. Bardziej obyczajowy.
 0  
Nawet nie najgorszy, można zobaczyć w wolnej chwili.
 0  
Serial to mega dno. Absolutnie nieśmieszny, nic się w nie dzieje i tylko na cycki Lake Bell można sobie w wolnej chwili polukać. ;)
 0