Łukasz Szewczyk13.05.2010 (11:00)10 komentarzy

TopTrendy 2010: Natalia Lesz w koncercie trendy

Pod koniec maja 2010 roku telewizja Polsat przeprowadzi kilkudniową transmisję z Sopot TOPtrendy Festiwal 2010. Nadawca ujawnił listę uczestników, którzy wystąpią w koncercie trendy, wśród nich m.in. Natalia Lesz, Asia Si oraz Nick Sinckler.
Znamy finalistów konkursu "trendy" na Sopot TOPtrendy Festiwal 2010

W tym roku padła rekordowa liczba zgłoszeń - aż 477 młodych artystów zgłosiło się podczas tegorocznych eliminacji do konkursu "trendy" na Sopot TOPtrendy Festiwal 2010. Spośród nich jury wybrało 11 wykonawców, którzy wystąpią 29 maja, w koncercie "trendy".
Oto oficjalna lista artystów, którzy zakwalifikowali się do konkursu "trendy" na tegorocznym Sopot TOPtrendy Festiwal: Aniqa, Anna Cyzon, Asia Si, Chemia, FOX, HooDoo Band, IKA, Natalia Lesz, Nick Sinckler , Romek Lasota, Volver.

Już po raz ósmy podczas Sopot TOPtrendy Festiwal, Telewizja Polsat będzie promować utalentowanych młodych artystów. Drugiego dnia Festiwalu - 29 maja - odbędzie się finał konkursu "trendy", w trakcie którego będzie można podziwiać wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Polsat

Komentarze (1 - 10 z 10)

Anna Cyzon i Natalia Lesz - obie świetne. :D
Chociaż Natalka to już nie debiutantka przecież, jej drugi singel właśnie pojawił się na amerykańskiej liście Billboard.
 0  
Ja może między 20 a 21 zerknę co ciekawego dziać się będzie w Polsacie ale potem mam w planach przeniesienie się do TVP1 na Eurowizję :D
 0  
Idea koncertu Trendy zaczyna chyba rozmijać się z jego założeniami. W koncertach mieli brać udział młodzi, nieznani artyści, którzy nie byli obecni do tej pory w powszechnym obiegu i którzy dobrze muzycznie rokują. A okazuje się, że w tym roku wystąpi taki Volver, czy Nick Sinckler, którzy przecież co raz przewijają się w mediach i dostają wsparcie czy to od nich czy od innych artystów. Największym jednak nieporozumieniem jest zaproszenie do udziału w koncercie Aniqi (żona M. Wiśniewskiego) czy Natalii Lesz, którym nie brak przecież ani wsparcia medialnego czy finansowego!
 0  
Tvp juz dawno mówiła o tym ze Eurowizja bedzie we wrzesniu
 0  
@Gustav - chyba się przesłyszałeś Opole będzie we wrześniu a nie Eurowizja...
 0  
Bo Eurowizji nie organizuje TVP1, tylko przeprowadza transmisje.
 0  
A gdzie Marcin Siegieńczuk!!!!
 0  
To chyba jedyny festiwal tego roku w Sopocie?!
 0  
Sopot Toptereny to moim zdaniem najwartościowszy festiwal, Polsat zaczynał od zera, a teraz poziomem przebija kilkukrotnie festiwale tvn. Na razie cisza, tvn nie przedłużył 5-letniej umowy na Sopot festival, który był i jest porażką stacji która przez wielu na tym forum jest uznawana za nieomylną. Czas leci a chętnych na Sopot niema....
 0  
Natalia Lesz , Nick Sinckler, (zona M.Wisniewskiego ) nie powinni brac udzialu w trendy.
Ale dla wiesniakow to w jak sam raz.
Jaki,festiwal tacy artysci.
 0