Łukasz Szewczyk14.05.2010 (0:08)14

Radio Maryja uruchamia e-radio

Szef Radia Maryja stawia na nowoczesność. Po uruchomieniu własnej telefonii komórkowej ojciec Tadeusz Rydzyk postanowił zaatakować Internet. Powstało pierwsze internetowe radio toruńskiego imperium medialnego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 14)

Brawo!
 0  
Faktycznie, to brzmi jak tłumaczene google translatorem ze Szwedzkiego. Nawet godzina tego nie tłumaczy.

Kurcze, czytajcie co publikujecie!
 0  
"imperium", ze o reszcie kfiatkow nie wspomne...
 0  
RM nadaje w internecie od kilku ladnych lat i wiele bym sie pewnie nie pomylil gdybym powiedzial ze bylo jedna z pierwszych ogolnopolskich stacja nadajaca rownolegle w sieci. Nadawali w RealAudio a serwer za grube $$ kupowal w usa (cos mi swita o kwocie 50k$).
 0  
>>>>bre
Tiaa pamiętam jak rwało transmisję,bo widocznie mieli kiepskie łącza. A posłanka Krupa grzmiała ,ze w Parlamencie Europejskim zakłuwają internet ,bo nie może poprawnie odbierać przez internet RM.
 0  
Jednym słowem, wielkie brawa! Niezależnie od stosunku do Ojca Rydzyka trzeba przyznać że jest świetnym wizjonerem i fachowcem. Umie wyczuć rynek, zrobić coś dobrego, nowoczesnego zarówno dla starszych jak i młodych a przy tym nie marnuje pieniędzy. Dzięki temu daje szanse młodym ludziom na pracę w mediach a starsi zostali doedukowani korzystając z telewizji cyfeowej i telefonii internetowej. Bo jakoś żadna sieć komórkowa wcześniej nie pomyślała o starszych obywatelach. Dopiero teraz nagle są abonamenty dla starszych i telefony. Jeszcze raz wielkie brawa!
 0  
"słuchacze mogą liczyć także na audycje promujące światopogląd ojca dyrektora " - a jaki jest światopogląd Tadeusza Rydzyka? :)
 0  
Wiecie jak się chce to się ma:)
Słyszałem już o tym radiu pozytywne i negatywne słowa, moim zdanie radio jest ok nie ma tam polityki ani namawiania na tematy związane z o. Rydzykiem radio jest ok
 0  
a poco im eradio jaK wiekszosc mocherow slucha je ze zwyklego odbiornika a z internetu nie korzysta wiadomo dlaczego internet to masonski przekarz
widz o duzych wymaganiach 14.05.2010 (10:46:52)
 0  
"Ideolodzy" Radia Maryja. Mam rozumieć, że w GW, TVN i Polszmacie występują sami "niezależni" eksperci..
Panie Szewczyk, jak podskoczy któryś z pana pracowników to daje pan podwyżkę, czy wyrzuca za drzwi, bo poglądy pana nie są zgodne z poglądami pracownika ? Czekam na odpowiedź do Bożego Narodzenia.
 0