Łukasz Szewczyk18.05.2010 (20:00)9 komentarzy

Seriale na wyłączność w ofercie Fox

W wyniku podpisania wieloletniej umowy Fox International Channels (FIC) nabywa prawa do telewizyjnej emisji popularnych seriali na kanałach rozrywkowych z porfolio nadawcy w Polsce.
Fox International Channels, będący częścią News Corporation, który skupia się na dystrybucji kanałów tematycznych, treści oraz usług cyfrowych, ogłosił dzisiaj podpisanie umowy na wyłączność z Twentieth Century Fox Television Distribution, dotyczącej praw do emisji seriali telewizyjnych w Polsce.
Wieloletnia umowa obejmuje prawa do telewizyjnej emisji wszystkich nowych seriali produkowanych przez Twentieth Century Fox w tym słynnych produkcji takich jak "Lie To Me", "Glee", "Modern Family" oraz "The Cleveland Show". Ponadto transakcja obejmuje znaczną część biblioteki seriali obyczajowych oraz animowanych takich jak "Family Guy" czy "The Simpsons".

Umowa stworzy silną podstawę dla handlowej strategii FIC w Europie Środkowo-Wschodniej i umocni pozycję firmy na polskim rynku, na którym planuje stać się liderem w produkcji i dystrybucji kanałów rozrywkowych.
FOX International Channels

Komentarze (1 - 9 z 9)

16/9 ??
 0  
i teraz będą nowe kanały Polsce.
 0  
Glee :)
FOX Life to jeden z lepszych kanałów na którym nadawane są seriale
 0  
brzmi super :D Pewnie puszcza to wszystko w FOXlife bo nowych kanalow bym sie nie spodziewal. Tylko błagam ŻADNEGO LEKTORA!!!
 0  
Lektor w Glee ? :P
 0  
Modern Family leci na HBO Comedy
mylilefeluke.blogspot.com 18.05.2010 (21:20:17)
 0  
przynajmniej FOX LIFE jest dobra telewizją, bo cała reszta z serialami to...

A kupa śmiechu to najnowsza ramówka TVN 7 - odgrzewanie starych kotletów z TVN. Stare tańce z gwiadami, stara Niania, kompletny badziew ktory mozna wrzucić do worka razem z TVN+1
 0  
FOXlife i AXN rządzą. Aczkolwiek na tę chwilę plusem FOXlife jest emisja w HD. Czekamy na AXN HD :D.

No i na możliwość włączenia oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów :D.
 0  
"Family Guy", "The Cleveland Show" WHOOAAH moje ulubione seriale, mam nadzieje że na FOX live będą lecieć :) jeszcze brakuje "American Dad"... mam tylko nadzieje że nie dadzą lektora, tylko będą puszczać w orginale (ew. z napisami dla nieznających angielskiego) bo z lektorem i dramatycznie słabym polskim tłumaczeniem nie da się tego oglądać, zresztą nie tylko tego, a generalnie każdego sitcomu - polskie tłumaczenie z lektorem zamieni każdy żart w nie-żart
 0