Łukasz Szewczyk19.05.2010 (15:15)4 komentarze

Rekord Disney Channel: 1,2 mln widzów

Najnowszy film Disney Channel "Randka z Gwiazdą", w którym w główne role wcielili się Sterling Knight oraz nowo odkryty talent - Danielle Campbell, odnotował w Polsce rekordową oglądalność.
Podczas swojej weekendowej premiery film przyciągnął przed telewizory 1,2 miliona widzów, z których 580 tys. to dzieci. Dzięki tak imponującemu wynikowi film został numerem jeden wśród największych premier produkcji własnych Disney Channel, pokonując takie hity jak obie części "High School Musical" czy "Camp Rock" - podaje nadawca.
Premierowa emisja filmu w sobotę 1 maja o godz. 10: 30 zgromadziła przed telewizorami 765 tys. widzów, z których 480 tys. stanowiły dzieci. Pomogło to osiągnąć wynik lepszy o 219 proc. od średniej, którą odnotowano dla emitowanych w tym czasie programów nadawanych w ostatnich 12 miesiącach.

"Randka z gwiazdą" opowiada historię Jessici Olson, spokojnej dziewczyny z małego miasteczka, która przypadkowo poznaje młodego gwiazdora muzyki pop Christophera Wilde’a. Najgorętsza gwiazda muzyki pop odwozi dziewczynę do szpitala, gdy w wyniku niegroźnego wypadku doznaje ona urazu głowy. W towarzystwie Jessici, Christopher uświadamia sobie, że po raz pierwszy od bardzo dawna może się odprężyć i po prostu być sobą.

Pomimo, że Christopher ma już dziewczynę, zaczyna rodzić się w nim uczucie do Jessici. Obawiając się jednak, że jakakolwiek informacja o nich w plotkarskiej prasie zrujnuje jego karierę, prosi Jessicę o zachowanie w sekrecie ich przygody. Kiedy w prasie pojawiają się ich wspólne zdjęcia, Christopher publicznie wypiera się przyjaźni z Jessicą. Jest to moment, w którym chłopak musi zadecydować, co jest dla niego ważniejsze - bycie w zgodzie ze sobą czy zostanie gwiazdą.
Disney Channel

Komentarze (1 - 4 z 4)

No nie źle!!!
Przyznam, że sam oglądałem ten film :D
 0  
Ja nie oglądam prawie w ogóle kanału "Disney Channel", bo tam lecą jakieś filmy "idiotyczne, w ogóle *nie*śmieszne" i bajki te nowe też są beznadziejne, najlepiej przełączyć się na "Kino Polska"
 0  
Moja mama to oglądała !!! :/
 0  
@kielek to ile Twoja mama ma lat ?
 0