Łukasz Szewczyk28.05.2010 (0:10)12 komentarzy

"Orły z Bostonu" w Polsacie

W połowie czerwca 2010 roku telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu obyczajowego - "Orły z Bostonu", który koncentruje się na zawodowym i prywatnym życiu wysoko opłacanych prawników z renomowanej kancelarii adwokackiej w Bostonie.
Tytułowe "orły" specjalizują się w prawie cywilnym i reprezentują przed sądem wyjątkowo zdesperowanych klientów, ale sami zachowują się od nich bardziej prowokacyjnie. "Wyciągnij królika z kapelusza" - to klucz do sukcesu zarówno na sali sądowej, jak i w życiu, o czym przekonują główni bohaterowie tego wyjątkowego pod każdym względem, serialu prawniczego i nie raz nas zaskoczą. Alan Shore (J. Spader) i Denny Crane (W. Shatner) przewodzą zespołowi tych wybitnie inteligentnych adwokatów z bostońskiego biura firmy prawniczej "Crane, Poole & Schmidt" i obaj dobrze wiedzą, że tu zdarzyć się może wszystko...
"Orły z Bostonu" (tytuł oryginalny: "Boston Legal") to kontynuacja (spin-off) niezwykle popularnego w USA, serialu prawniczego „Kancelaria adwokacka” i zarazem jedno z najnowszych dzieł hollywoodzkiego producenta, Davida E. Kelley’a – twórcy niezapomnianych telewizyjnych hitów: "Ally McBeal" i "Boston Public".

Pomysłodawcą, producentem i jednym ze scenarzystów tego serialu był David E. Kelley – był prawnik z Bostonu, który po przeprowadzce w latach 90. do Hollywood spełnił swój Amerykański Sen; zarobił miliony, stał się jednym z najważniejszych producentów telewizyjnych i ożenił się z gwiazdą filmową Michelle Pfeiffer.

Emisja pierwszego sezonu serialu "Orły z Bostonu" na antenie telewizji Polsat w soboty o godzinie 17.45 (od 16 czerwca 2010 roku).
Polsat

Komentarze (1 - 10 z 12)

ile jest sezonu tego serialu wie ktoś.
 0  
@felik:
Jest 5 sezonów (101 odcinków).
 0  
Oprócz tego serialu to bedą powtarzac Kabarety...Bedzie siatkówka, powtórki seriali I kto tu rzadzi ,Mamuski i dziupla cezara....
 0  
Ciekawa rzecz - na pewno będzie lepiej niż w rodzimej produkcji a la TVN, której tytułu nie pamiętam. W każdym razie na Polsat chętnie popatrzę.
 0  
Od tych TVN-owskich Majek i dziewic aż robi się niedobrze .Na szczęście w domu są dwa telewizory wiec nie muszę tego oglądać :)
 0  
"powtórki seriali I kto tu rzadzi ,Mamuski i dziupla cezara.... "

i kto tu rzadzi moze byc
dziupla cezara spoko bo juz nawet tego za bardzo nie pamietam
ale mamuski? przecie wkolko walkuja ten serial na polsacie 2 a na samym polsacie juz chyba z 5 razy go puszczali szkoda ze nakrecono tylko 2 serie bo uwazam ze to najlepszy serial komediowy w tym kraju
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 maja 2010 o 10:04:27 przez mat).
 0  
"Mamuśki" to był świetny serial. Szkoda, że nakręcono tylko 2 serie, choć z drugiej strony Polsat sam sobie go zabił, puszczając premierowo 1. serię po 22:00.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 28 maja 2010 o 14:45:40 przez Joey).
 0  
@Joey - gadasz bzdury jak nie wiem co, pierwsza seria serialu "Mamuśki" leciała w soboty o 19:30 na początku 2007r. !!! i przyznam, że co roku we wakacje powtarzają mamuśki :/

Obejrzę powtórki "Dziupla Cezara", bo w ogóle go jeszcze nie powtarzali, ostatnio leciał w 2004r.

@darek - co wg Ciebie jest fajne jak nie: Majka, Klub szalonych dziewic ?, ile Ty masz lat ?, teraz są takie seriale na topie !!!

Polsat by mógł odkupić "07 zgłoś się", bo cały czas jest dobry ten serial, możemy go oglądać niestety tylko na kanale "Kino Polska" zamiast tego nowego nie wypału "Orły z Bostonu".

Polsat by mógł we wakacje powtórzyć takie seriale jak: Uciekinierzy, Zabójca, Kocham Klarę, Agentki, Na kocią łapę, Kochankowie z internetu, Kosmici, Kochaj mnie, Rodzina deque, kochaj zamiast co roku powtarzanych: Mamuśki, Miodowe lata, Świat wg Bundych, Świat wg kiepskich, Daleko od noszy, Czarodziejki.
 0  
@Mocny FULL:
Wiosną 2007 w soboty i niedziele o 19:30 Polsat powtarzał "13. Posterunek". Na 1000%. Pamiętam, bo oglądałem. Wikipedia prawidłowo podaje, że "Mamuśki" miały premiery w czwartki o 22:00. Pamiętam, bo to też oglądałem.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 28 maja 2010 o 18:36:04 przez Joey).
 0  
Fakt Mamuśki były wyśmienite byłem zdziwiony decyzją Polsatu z rezygnacji tego serialu.
 0