Aniela Ochman14.06.2010 (19:59)brak komentarzy

Sunsire System laureatem konkursu Internetowa Rewolucja

Sunrise System zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu Internetowa Rewolucja, który został zorganizowany przez Google przy udziale Polskiej Konfederacji Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Home.pl, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.
Internetowa Rewolucja - konkurs mający na celu zwiększanie świadomości Internetu, promocji w Internecie, marketingu i reklamy w wyszukiwarkach wśród małych i średnich firm, trwał od końca grudnia 2009 do 31 marca 2010 roku i był skierowany do firm oferujących prowadzenie kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych. Zasady konkursu były jasne: zwycięży ta agencja, która założy swoim klientom najwięcej nowych kampanii AdWords.
Zwyciężyła poznańska agencja Sunrise System pokonując m.in. agencje specjalizujące się w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie wyróżnień miało miejsce na konferencji „Google dla Agencji”, organizowanej w ostatnim dniu maja w warszawskim Teatrze Capitol. Nagrodami w Internetowej Rewolucji były telefony Motorola Milestone z platformą Android oraz wyjazd na spotkanie z polskim zespołem Google do europejskiej centrali firmy w Dublinie i udział w szkoleniu AdWords.

Nagrodę w imieniu Sunrise System odebrali Wiceprezes Zarządu - Paweł Rybak oraz Specjalista AdWords – Maciej Jurek.
Sunrise System