Łukasz Szewczyk16.06.2010 (15:36)1 komentarz

Nowe telenowele i filmy w Zone Romantica

Latem 2010 roku, dzięki telewizji Zone Romantica, Natalia Oreiro powraca na polskie ekrany - tym razem w telenoweli wyprodukowanej początkowo dla Internetu i sieci telefonii komórkowej.
Natalię Oreiro widzowie Zone Romantica będą mogli oglądać od 24 lipca 2010 roku w telenoweli "Amanda O". Tytułowa Amanda O jest kobietą na topie: uwielbianą aktorką telenowel, gwiazdą popu i ulubionym celem paparazzi. Uzależniona od kamer i swojego image’u, Amanda rejestruje każdy ruch za pomocą własnej kamery, dokumentując swój sukces w wideoblogu. Przywykła już, że tabloidy nicują jej życie prywatne – Amanda tego nie znosi, ale nauczyła się z tym żyć. Jednak jedna z gazet oskarża ją o kradzież. Podczas rozdania nagród Amandę otacza grupa dziennikarzy żądających wyjaśnień. Gwiazda ucieka w panice, przez chwilę żałując, że nie jest kimś innym. Następnego dnia Amanda budzi się w obcym, strasznym miejscu, cała posiniaczona. Przeżywa wstrząs, gdy zauważa plakat promujący jej ostatnią telenowelę, a na nim… twarz innej kobiety. Próbując wydostać się z tego miejsca Amanda poznaje Dantego, tajemniczego mężczyznę, który niebawem stanie się jej jedynym oparciem.
Kolejną nowością lipca będzie telenowela "Kraina namiętności" (emisja od 22 lipca). Valeria (w tej roli gwiazda telenowel Gabriela Spanic) jest piękną kobietą, której silny charakter pomógł przetrwać brak miłości ojca, zawód miłosny, i totalne poczucie samotności. Valeria zarządza winnicą należącą do jej ojca, Chemy, który zawsze był z córki niezadowolony. Dzień przed własnym ślubem Valeria odkrywa, że jej ojciec zapłacił narzeczonemu, a małżeństwo miało być częścią biznesu, który zawsze liczył się dla Chemy najbardziej. Splot okoliczności sprawia, że Valeria i Francisco poznają się i stają się wspólnikami w interesach, ku obopólnej korzyści. Silne osobowości sprawiają, że początki współpracy są pełne konfliktów, jednak z czasem miedzy wspólnikami rodzi się uczucie zdolne przetrwać wszelkie burze, przeciwności i próby zniszczenia.


Na antenie Zone Romantica nie zabraknie amerykańskich premier filmowych. 3 lipca o godz. 22 kanał Zone Romantica pokaże film "Ich sekrety"[b] - Paul Guilfoyle w historii o kobiecie, która, zdradzona przez męża, powraca do zawodu prostytutki. Druga propozycja filmowa to [b]"Jej samotna walka" (10 lipca, godz. 22) - Tiffani-Amber Thiessen (Beverly Hills, 90210) jako zgwałcona nastolatka samotnie walcząca o sprawiedliwość.
Zone Romantica

Komentarze (1 - 1 z 1)

Zapraszam na Viptelenovelas.pl
To najlepsze forum o telenowelach :D
 0