Aniela Ochman28.06.2010 (21:13)32

O NK.pl z Arkadiuszem Pernalem [wywiad]

Od czasu zmiany nazwy o NK.pl jest głośno - głównie pod względem prywatności. Dlaczego właściciele największego polskiego portalu zdecydowali się na taki remont? I czy pod nowymi zapisami w regulaminie kryją się rzeczywiście złe intencje? Specjalnie dla media2.pl rozmowa z Prezesem NK.pl Arkadiuszem Pernalem.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 32)

trochę późno ten wywiad...
 0  
Bla,bla bla-czyli jak zmieszać dobry pomysł z błotem...
 0  
a co ma powiedzieć? przecież nie powie ile naprawde ludzi zrezygnowało żeby nie siac paniki ... ach ci PRowcy
 0  
Arkadiusz Pernal kolejny zlodziej i jego profesjonalne urzadzenie szpiegowskie :|
 0  
Wg naszych danych poziom niezaakceptowania nowych regulacji jest mniejszy niż 1%, media zaś twierdzą, że z NK rezygnują Użytkownicy i wywołuje to falę protestów - nie jest to prawda.
Zobaczymy za te ~25 dni. Wtedy u większości te 30 dniowe ultimatum minie... Jeszcze dodajcie do tego znaczną ilość kont nieaktywnych, bo wielu użytkowników nie pamięta haseł (a o tym jakoś zarząd NK unika mówić :). Najlepiej to pokaże za kilka miesięcy megapanel, spadek w dół może być IMO znaczny. Szczególnie że zrobili to wszystko nagle, bez żadnej zapowiedzi. Terapia szokowa nie musi się tu sprawdzić, zwłaszcza że tu poza zmianą adresu żadnych nowości nie ma (tylko odległe w czasie zapowiedzi - 4 gry w miesiąc? no błagam...)
 0  
26 lat i już tak kuporacyjnie mózg wyprany. Współczuję!!!
 0  
"Po wielkim boomie związanym z klasowością, musieliśmy zacząć pracować nad przyszłym kształtem serwisu, nad portalem po czasie, gdy już wszyscy odnajdą swoich szkolnych znajomych i zadadzą sobie pytanie: "Ale po co dalej nasza-klasa.pl?"."
Aby utrzymywać kontakt ze szkolnymi znajomymi :)
 0  
a ja usunołem konto na nk i mam tylko na facebook i se chwale duzo gier szybciej laduje sie stronka niz nk mam tylko konto fikcyjne a propo dostawal ktos informacje czy aktualne dane sa nie zmienione ja za kazdym razem gdy loguje sie na nk pyta mnie czy akceptuje regulamin i czy adres maila jest aktualny odklikuje ze pozniej zatwierdze i tak cały czas ale za kazdym logowaniem to samo
 0  
Muszę popytać znajomych o ile nie skasowali kont ilu znajomych zmieniło Im się w "Konto usunięte" od czasu rebrandingu.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 28 czerwca 2010 o 22:53:40 przez Leszek1979).
 0  
U mnie jeszcze 24 dni i see you ...
 0