Łukasz Szewczyk06.07.2010 (23:58)5 komentarzy

Rusza Zielona Góra 24 TV

W sieci zadebiutował kolejny projekt lokalnej telewizji internetowej - ZielonaGora24.tv. Internauci będą mogli śledzić aktualne informacje o mieście, a swoje miejsce będzie miała także klubowa e-telewizja ekstraklasowego zespołu koszykarskiego.
ZielonaGora24.tv to telewizja internetowa, której misją jest promowanie pozytywnego wizerunku Zielonej Góry. Jak zapewniają twórcy, dzięki emisji filmów internauci będa mogli poznać nowe oblicze swojego miasta. W portalu umieszczane będą telewizyjne relacje z imprez i wydarzeń kulturalnych a także felietony ilustrujące życie miasta i jego mieszkańców. Nie zabraknie także informacji o atrakcjach kulturalnych i sportowych miasta.
Celem portalu ZielonaGora24.tv jest też zaprezentowanie strefy biznesowej miasta umożliwiając firmom zakładanie własnych profili prezentujących ich ofertę handlową.
ZielonaGora24.tv

Komentarze (1 - 5 z 5)

Fajnie BO z tym mieście wszystko-włącznie z kablówką, najdroższe w POlsce ale za to najmniej zarabiający konsumenci.
mówę prawdę - naprawdę. 7.07.2010 (2:15:11)
 0  
jaka to telewizja. serwis z materiałami video ala YT
 0  
"kolejny projekt lokalnej telewizji internetowej" a kto był pierwszy? Tak m.in właśnie Ja, jako ZGORA.TV
Miłosz Miedziński 7.07.2010 (12:14:29)
 0  
Panie PIERWSZY. pod tym linkiem niczego nie ma. To z czym byłeś przed nimi? Chyba z kupnem domeny, bo żeby stworzyć coś wartościowego trzeba mieć pojęcie o tym co się robi i trochę samozaparcia.

Jak dla mnie SUPER projekt. Gratuluje pomysłu i inicjatywy. Naprawdę wartościowy portal.
 0  
Linkiem? Ja tu Panie Wojtku żadnego linku nie widzę...
Projekt pierwszej telewizji internetowej w Zielonej Górze był realizowany kilka lat temu, został on już dawno zakończony i zamknięty, chodź w necie do dziś zapewne przeczyta Pan o nas nie jeden wywiad czy artykuł...
Miłosz Miedziński 7.07.2010 (14:20:58)
 0