Łukasz Szewczyk12.07.2010 (18:00)53 komentarze

AXN HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna, powiększa swoją ofertę o nowy kanał nadający w wysokiej rozdzielczości - AXN HD. To już 12 kanał HD w ofercie operatora.
Kanał AXN HD jest dostępny od poniedziałku (12 lipca 2010 roku) na pozycji 114 w dekoderach Cyfrowego Polsatu. Jak informuje operator, kanał wchodzi w skład Pakietu HD i nie będzie oferowany jako osobny kanał. AXN HD to już 12 kanał wysokiej rozdzielczości w ofercie Cyfrowego Polsatu.
Kanał AXN HD emituje ten sam program co zwykły AXN. Przypomnijmy, że stacje AXN i AXN HD w swojej ofercie posiadają popularne seriale telewizyjne akcji, kryminalne, sci-fi, przeboje kina akcji oraz programy typu reality.

Przypomnijmy, że obecnie Pakiet HD Cyfrowego Polsatu składa się już z 10 kanałów: AXN HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, Polsat Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, MTVN HD, Nat Geo Wild HD, FoxLife HD oraz FilmBox HD. Dodatkowo abonenci pakietu Familijnego, posiadający dekoder HD, bez dodatkowych opłat mogą oglądać także kanał Polsat HD. Z kolei abonenci HBO mogą dokupić dodatkowo kanał HBO HD.

Komentarze (1 - 10 z 53)

"Bitrate kanału AXN HD wynosi średnio 6,56 Mbit/s, a dźwięk to AC3 z jakością 384 kb/s."
 0  
hahahahha POlszmat hahahaha :)
 0  
No to w Nce i TNK HD oraz C+ pojawi się po zakończeniu testów. To dobra wiadomość ale dziwi że polsat ma pierwszy ten kanał w HD zwykle to Nka miała pierwsza kanały HD.
 0  
goli: dobrze się czujesz?? takim komentarzem pokazujesz siebie jako kompletnego debila ;o może i nim jesteś, ale na twoim miejscu bym tam tego światu nie pokazywał bo to wiocha.
 0  
czemu jakość TVP HD na Cyfrze+ jest aż tak odczuwalnie dużo lepsza niż TVP HD na N ?! n to zawsze śmietnik ?
 0  
a czy ktoś może powiedzieć jaki powienien być bitrate aby było prawdziwe HD?
 0  
bojkot Polsatu i CP .


Ps skad wiesz ze bedzie axn hd w tnk hd?
 0  
Dlaczego Cyfrowy Polsat pierwszy bo zapewne reszta będzie brała sygnał z CP
 0  
Jeśli ktoś będzie brał coś od CP to tylko Cyfra. n będzie nadawała ten kanał ze swoich, zapchanych, transponderów.
 0  
@aifam nie wiem ja podejżewam
 0