Łukasz Szewczyk13.07.2010 (9:21)36

AXN HD - nowy kanał TV w Polsce

Polski rynek telewizyjny niespodziewanie powiększył się o nowy kanał telewizyjny nadający w wysokiej rozdzielczości - AXN HD. To już czwarty kanał AXN w Polsce, który pojawi się w ofertach polskich operatorów płatnej telewizji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 36)

Badziew a nie hd. Wpiszcie w youtube axn hd, traficie na zachodnie i skandynawskie wersje, włączcie 1080p i podziwiajcie jakość obrazu (to i tak marne youtube)
Na zachodzie dba się o jakość przekazu, w Polsce serwują mydliny sd, w letterboxie - nazywają to hd i każą sobie płacić.
 0  
Wiecie dlaczego tak cicho o tym nowym programie w HD?
Ano dlatego ,ze to nie żadne HD, tylko zwykły upscaling z SD do HD,to jest kopia kanału SD!! czyli będą nam serwować format w HD 4:3 to jest rewelacja ! !
 0  
jak to dadza to tnk hd to bedzie klapa a bo... W pakiecie domowym nSport , Eurosport , AXN a w premium nSport HD , Eurosport hd , AXN HD ..
 0  
jakość i bitrate na poziomie SD :D jak to w polszmacie
 0  
AXN HD miał ruszyć w Polsce 2011 roku ciekawe czemu tak prześpieszyli .
obecnie coraz więcej nadawców tworzy kanały HD (a ludzie chcą kanałów HD coraz więcej ) , więc obraz na tych kanałach jest , jaki jest. i tak jest dobrze bo jak wszysce zechcą nanadwać w HD na satelicie ( na Hot bird -ie ) to bedzie w tedy dramat , narazie jest jeszcze dobrze .
sytuacja może się poprawić gdy zaczną nadawać satelity dla telewizji w paśmie Ka-band ( to się poprawi ) ale za to będzie trzeba zmieniać tuner, konwentery, i dawać większe anteny .
 0  
Czekam na ochy i achy, gdy ten kanał trafi do Cyfry+ albo n'ki. W tej chwili kanał nie ma zbyt wiele produkcji HD to i wali upscaling, więc po co w takiej sytuacji bitrate na poziomie 15 - 20 MB. Gdyby miały być tylko produkcje w HD to musiałoby być sporo powtórek i tu też by były narzekania, że co z tego, że to HD, jak powtórka goni powtórkę. Jedna jest na to rada, jeśli Sony nie ma praw do dużej ilości seriali w HD to nie powinien startować i poczekać jeszcze trochę.
 0  
bambo prośba, tv shows w us kręci się w hd od 2002roku. Jeżeli nie mają kontentu w hd, to nie startują z takim kanałem - proste. Najlepiej niech zjednoczą siły z foxem i wystartują z porządnym jednym kanałem który nadaje wsio w hd z bitrate 15mbit i nara. Nie wiem po co tworzyć 20kanałów hd, gdzie przez 90% czasu antenowego w hd jest tylko logo stacji.
 0  
dlaczego Cyfra I Polsat ciągle dodają nowe kanały, w tym HD, a w N od miesięcy nie ma nic nowego, ani nowych kanałów ani nowych filmów tylko powtórki?

parę miesięcy temu obiecali dodanie kanału National Geographic HD, i co wyszło z tych obietnic? jak zwykle w N, wielkie NIC

przed podwyzkami obiecali też kanał Orange Sport Info (argumentując tym konieczność wprowadzenia kolejnej podwyżki opłat), i co? jak zwykle w N, wielkie NIC

to za co do cholery my im płacimy abonament, skoro w N nie ma co ogladać???
 0  
@olo46 nikt Ci nie obiecywał National Geographic HD w N nie było oficjalnygo komunikatu . po za tym to o NG HD jest to tylko wymysł jakiegoś user,a na forum N że taki kanał będzie .
po za tym jak się oferta nie podoba to zrezygnować z oferty i wziąść Polsat ,Cyfrę+ czy Orange ( TP) .
 0  
@ olo a BBC HD i Fox Life HD w n-ce to co? NG jest póki co na wyłączność c+ i nawet polsrat go nie będzie miał
 0  

Polecamy