Łukasz Szewczyk13.07.2010 (13:24)21 komentarzy

Nowe kanały HD jesienią w Vectrze

Tuż po wakacjach telewizja kablowa Vectra wprowadzi zmiany w swojej ofercie, wprowadzając między innymi nowe kanały HD oraz kanał dziecięcy - Playhouse Disney
Vectra informuje swoich klientów o pierwszych jesiennych nowościach programowych. We wrześniu 2010 roku do oferty operatora dołączą dwa nowe kanały HD - filmowa stacja z serialami FoxLife HD oraz muzyczna stacja Mezzo Live HD. Z oferty operatora znikną natomiast kanały Luxe.TV oraz Luxe.TV HD.
Dodatkowo 1 października 2010 roku w ofercie telewizji kablowej Vectra pojawi się się także nowa na polskim rynku stacja telewizyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym - Playhouse Disney, która w ofercie Vectry zastąpi kanał KidsCo.

Vectra zapewnia jednak, że to nie jedyne zmiany programowe planowane na jesień. O powyższych zmianach operator poinformował z wyprzedzeniem dlatego, że zgodnie z prawem, w przypadku wyłączania kanałów z oferty, musi poinformować klientów o zmianach oraz o prawie do rozwiązania umowy z operatorem bez ponoszenia kary.

Komentarze (1 - 10 z 21)

No w końcu Playhouse!
 0  
Prawdopodobnie D.Playhouse pojawi sie takze u operatorow platform satelitarnych.
 0  
a może playhouse powinien zastąpić jetix play
 0  
Vectra to totalny szajs!!!UPC bije Was o tysiące lat. Tylko do końca umowy
 0  
NETIA - żadnego HD nie mają, zacofańcy.
 0  
Chyba powolny koniec Kids Co w Polsce. Na jesień z oferty usuwa go Vectra, a pod koniec roku n.
 0  
ha ha Vectra zaczyna robic co samo co Aster ,a wiec wprowadza nowy kanal ale zdejmuje inny.Na szczescie mam UPC -daja i nic nie zabieraja.
 0  
@abcd123
No i 25 zł za pakiet HD na konto pobierają a w ofercie badziewia HD

@anty fan
Porównaj cennik o powiesz czy szajs że wywalają kanał zbędny a chcą dac lepszy to szajs?
 0  
abcd123 - upc ma jeszcze sporo miejsca na kanały, więc włącza ciągle nowe, a Vectra już od dawna ma tyle kanalow (najwiecej z wszystkich najw. kablowek), ze widocznie maja problemy bo im siec nie wytrzymuje ;p
 0  
UPC mam polsatHD i tvnHD, Polsat sport, polsat sport extra, europsort i eurosport 2, tvp sport, sport klub . za jedyne 65 zł!!!! A w tej szajsowej Vectrze za 74 zł n sport , tvp sport eurosport i tyle . Juz nie pisze o jakości bo UPC bym musiał koronowac za to.
 0