Łukasz Szewczyk20.07.2010 (12:12)brak komentarzy

Hyper: Archiwalne programy TV w Internecie

Blok programowy Hyper przygotował niespodziankę dla swoich widzów. W lipcu na stronie internetowej Hypera ruszyła akcja "Projekt archiwum", czyli możliwość oglądania archiwalnych, nie emitowanych już na antenie bloku programów.
- Projekt archiwum” to odpowiedź na potrzeby naszych widzów, którzy w e-mailach do redakcji pisali z prośbą o emisję starszych, kultowych już dziś programów – mówi Tomek Kreczmar z redakcji Hypera.
Na stronie www.hyper.pl można obejrzeć takie programy, jak pierwszy odcinek magazynu „Review Territory” z 2005 roku, prezentacje gier "Black & White" i "King Kong", a także wywiady z ich twórcami.

Internauci mają możliwość udziału w tworzeniu projektu. Na forum portalu mogą zgłaszać swoje pomysły, lub wybierać spośród materiałów zaproponowanych przez redakcję. Jest to pierwsza tego typu akcja Hypera. "Projekt archiwum" potrwa do połowy sierpnia.

Przypomnijmy, że czterogodzinny blok programowy Hyper jest przeznaczony dla miłośników wirtualnej rzeczywistości, fanów futurystycznych światów i pasjonatów anime. Hyper emitowany jest w godzinach od 21.00 do 01.00 w paśmie stacji ZigZap. Program dociera za pośrednictwem sieci telewizji kablowej i platformy cyfrowej Cyfra+ do 3,2 milionów gospodarstw domowych.
Hyper