Łukasz Szewczyk21.07.2010 (21:30)23 komentarze

HBO On Demand także w Cyfrze+

Nadchodzi koniec usługi VOD telewizji HBO pod marką HBO Digital, która dostępna była dla abonentów satelitarnej platformy Cyfra+. Klienci otrzymają dostęp do HBO On Demand.
W nowych materiałach promocyjnych Cyfra+, zamiast HBO Digital posługuje się nową nazwą usługi - HBO On Demand. To oznacza, że HBO Polska dąży do ujednolicenia marki swojej usługi VOD, dostępnej u różnych operatorów. Miesięczna opłata dostępu do usługi VOD HBO w Cyfrze+ pozostaje bez zmian - 12 zł.
HBO On Demand umożliwia oglądanie wybranych pozycji programowych HBO w dogodnym dla nich czasie. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, seriale produkcji HBO (od pierwszego sezonu) oraz programy rozrywkowe.

Przypomnijmy, że usługa HBO Digital w Cyfrze+ dostępna była od początku 2008 roku. W kwietniu 2010 roku podobną usługę VOD wprowadziła także telewizja kablowa UPC Polska, ale pod nową nazwą HBO On Demand. Okazuje się, że będzie to oficjalna nazwa usługi VOD telewizji HBO w Polsce.

Aktualną ofertę HBO OD można znaleźć na stronie nadawcy. Przypomnijmy, że abonenci UPC Polska posiadający wykupiony abonament HBO automatycznie otrzymują bezpłatny dostęp do HBO On Demand.

Komentarze (1 - 10 z 23)

W nowej ulotce C+ jest juz logo HBO ON DEMAND ;)
 0  
Inni mają a co z badziewną nka ?
 0  
Tylko 12 zł! No to niezła oferta :)
Master of flamaster 21.07.2010 (22:12:46)
 0  
@RaMbo

I co z tego, że inni mają? n'ka ma w to miejsce PicturBoxa. Zważywszy na to, że do VOD jest potrzebny dekoder z dyskiem, a to oznacza, że w n jest to recorder, co z kolei oznacza, że spokojnie można sobie nagrać interesująca pozycją z HBO HD i On Demand nie jest potrzebne. Szkoda miejsca na dysku.
 0  
Czyli kolejny krok, tym razem ostatni, do upadku tej padacznej telewizji dla rolników i 50-letnich mamusiek na bezrobociu jaką jest Canal Plus.
 0  
Tzn Cyfra Plus
 0  
To jest lepsze niż tv !
Nie trzeba oglądać na HBO filmów, bo można obejżeć OD ONDEMAND kiedy się chce, w jakim czasie.
 0  
No ale widać cebulaki się cieszą LOL.
 0  
nakrecaj dalej impresske.. badz naszym wodzirejem!
 0  
Mam pytanie czy admin nie może zbanować użytkownika Bambolo82
 0