Łukasz Szewczyk22.07.2010 (15:45)56 komentarzy

Cyfra+ wymienia dekodery po Wizji TV

Pod koniec sierpnia 2010 roku dwie największe platformy satelitarne (Cyfrowy Polsat i Cyfra+) planują przeprowadzić zmianę jednego z parametrów transmisji satelitarnej. Dla niektórych klientów będzie się to wiązało z wymianą niektórych modeli dekoderów.
Przypomnijmy, że Canal+ Cyfrowy i Cyfrowy Polsat zaplanowały zmianę parametru FEC na 25 sierpnia o godz. 5.30. Zmiana ma zapewnić operatorom większą pojemność na satelitach, co pozwoli na korzystanie w pełni z możliwości, jakie oferuje nowoczesna flota satelitów Hot Bird oraz na zwiększenie jakości lub udoskonalanie usług i serwisów dodanych.
Dla niektórych klientów zmiana będzie wiązała się z wymianą dekoderów. Jak podaje SatKurier, satelitarna platforma Cyfra+ rozpoczęła już akcję wymiany starych dekoderów Philips DSB-3010 na Mediasaty Pioneera. Terminale Philips DSB-3010 były używane przez abonentów platformy Wizja TV, którą przejęła spółka Canal+ Cyfrowy. Wymiana jest konieczna, bo po zmianie parametrów nadawania ich użytkownicy mogą mieć problemy z odbiorem telewizji.
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 10 z 56)

W końcu ten szmelc pójdzie tam gdzie jego miejsce - na śmietnik.
 0  
Wymienia jeden szmelc na drugi.
 0  
allegro zbankrutuje już nikt nie kupi.....
 0  
wow to oni jeszcze nie powymieniali tych dekoderow, przeciez one maja juz ze 20 lat
 0  
he he bambi
ty to jednak smieszny jesteś :D
w czasach gdy np ja posiadałem ten szmelc , to ty jeszcze miałeś sygnał z anteny siatkowej he he . już w tych latach można było ułożyć własną liste kanałów do czego "n" nigdy nie dorośnie :D mało tego ...ten szmelc dobrze się spisywał na tzw multiroom - czego do tej pory nie może wprowadzić "n" he he
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 22 lipca 2010 o 19:15:00 przez aadvark).
 0  
regoat
może 50 lat? he he znawca :D
 0  
jak ruszała Wizja TV , to Cyfra+ wstrzymała start Wizji TV o tygodni .
Wizja TV dla Cyfry+ była nie wygodna , teraz dla Cyfry+ nie wygodna jest N bo zmusiła ich do inwestowania w nowe technologie .

Wizja TV to było coś wielkiego na tamte czasy . Wizja Sport . Discovery Channel ( nie taki jak dzisiaj ) , Wizja Jeden .
w planach miał powstać kanał filmowy Wizji TV i Twój Styl .
ITI próbuje odtworzyć Wizję TV , ale z marnym skutkiem
 0  
pierwszym kanałem ogólno polskim w Wizji TV przez długi czas był TVN , potem zostały wprowadzone Nasza TV , RTL 7 .

Cyfra+ wszystko zepsuła .
 0  
a co z philipsami 6010 ?
 0  
TVN 24 do oferty Wizji TV trafił 11 września 2001 roku .
 0