Łukasz Szewczyk23.07.2010 (15:28)26 komentarzy

Disney Channel na żądanie w UPC

UPC Polska kolejny już raz wzbogaca ofertę treści dostępnych w usłudze UPC na żądanie i wprowadza - Disney Channel na żądanie, w którym można zobaczyć interesujące programy dla całej rodziny. Disney Channel to już czwarty "Kanał na żądanie" w UPC (obok HBO, TVN i National Geographic).
Od piątku (23 lipca 2010 roku) klienci telewizji cyfrowej UPC Polska mogą w dowolnym czasie, korzystać ze zgromadzonych w jednym miejscu, najpopularniejszych produkcji z portfolio Disney Channel. Jest to ciekawa propozycja w okresie wakacyjnym, kiedy dzieci mają dużo wolnego czasu, a rodzice chcą im zapewnić atrakcyjną rozrywkę. Oferta jest dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów będących w zasięgu usługi UPC na żądanie.
Disney na żądanie jest dostępny poprzez czerwony przycisk na kanałach Disney Channel i Disney XD w Telewizji Cyfrowej UPC lub po naciśnięciu przycisku "on demand" na pilocie (zakładka "Kanały na żądanie"). Obok Disney Channel w ofercie "Kanałów na żądanie" są także TVN, National Geographic oraz HBO On Demand.

Przypomnijmy, że z serwisu UPC na żądanie mogą korzystać wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu usługi UPC na żądanie. Usługa jest dostępna na terenie aglomeracji warszawskiej i katowickiej, w Trójmieście, Częstochowie, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Szczecinie oraz wielu mniejszych miejscowościach w Polsce. Zasięg usługi będzie sukcesywnie rozszerzany, w następnej kolejności usługa ta pojawi się w Kielcach.

Oferta Disney Channel nie jest jedyną propozycją w UPC na żądanie skierowaną do młodszych użytkowników telewizji cyfrowej UPC. Klienci mogą wybierać spośród ponad 20 pełnometrażowych filmów familijnych, takich jak "Charlie i Fabryka Czekolady", "Zebra z klasą", czy cztery części przygód Harry’ego Pottera. Ponadto dostępne są również bezpłatne treści: kanałów JimJam takie jak "Bob Budowniczy", "Strażak Sam" i Cartoon Network, między innymi "Atomówki" czy "Laboratorium Dextera".
UPC Polska

Komentarze (1 - 10 z 26)

u la laaaaaaaaaaaa
 0  
żeby było co tam oglądać jak u mnie chrześniak jest to jakoś nie ma co... same głupie filmy 0 bajek
 0  
Dlatego wszystkim proponuję zaopatrzyć się telewizję dla elity, jaką niewątpliwie jest N.
 0  
No tak prawie caly tydzien mijal juz od ostatniego ogloszenia nowosci w upc :) Myslalem juz ze wszyscy pojechali na urlop :)
 0  
Bombolo
To powiedz mi co jest w nce a czego nie ma w Upc oprócz kilku kanałów (wkrótce dostępnych w upc)
 0  
Zachwyca mnie tyle nowości w UPC. Lubię Disney Channel i cieszę się z darmowych czterech pierwszych odcinków tych seriali :) Liczę na filmy i pozostałe odcinki.
 0  
hmm, miło, coraz lepiej. ostatnio sie podniecałem nat geo na żądanie, a disney channel też fajne więc skorzystam. upc robi ostatnio bardzo duże kroki po chwilowym zacofaniu ;p a vo enki to juz pisałem że u nich hd to nie hd a troche wyższe sd hehe, skoro bitrate mają około 8 mb to ja dziękuje za takie hd, w upc chociaż jest prawdziwe hd bo około 18 mb BRAWO UPC
 0  
No nieźle nieźle, upc szaleje z tym nowościami hehe :)
Master of flamaster 23.07.2010 (16:26:21)
 0  
Czyli znowu można spodziewać się zakłóceń i braku kilku programów w sobotę i niedzielę.Tak dzieje się przez trzy kolejne weekendy po każdym wprowadzeniu czegość nowego.A ja tylko wtedy mam czas oglądać telewizję.
zwolennik jakości a póżniej ilości 23.07.2010 (16:30:47)
 0  
do zwolennika jakości to zadzwoń do nich o zgłos to, ci co nie zgłaszają nic nie mają z tego hehe
 0