Łukasz Szewczyk03.08.2010 (11:07)2 komentarze

Kanały FilmBox zdobywają kolejny rynek

W ubiegłym tygodniu firma SPI International podpisała umowę o współpracy z największym operatorem telekomunikacyjnym w Rumunii – Romtelecom. Wkrótce kanały z rodziny FilmBox dostępne będą na rynku rumuńskim.
Jako pierwsze nadawane będą kanały filmowe: FilmBox oraz FilmBox HD oraz kanał tematyczny FashionBox HD, które dostępne będą na platformach cyfrowych
i w IPTV.
To już drugi europejski kontrakt podpisany w lipcu. W tym samym miesiącu SPI International nawiązało współpracę z jednym z czołowych hiszpańskich dystrybutorów filmowych - Vertice 360. W chwili obecnej kanały z rodziny FilmBox dostępne są w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dynamicznego, pełnego sukcesów rozwoju SPI International i ekspansji kanałów z rodziny FilmBox. Jesteśmy obecni w kilku krajach Europy. W lipcu pozyskaliśmy dwóch silnych partnerów: hiszpańskie Vertice 360 i rumuński Romtelecom. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy utrzymywać tak świetną dynamikę rozwoju – powiedział Piotr Reisch, Prezes Zarządu SPI International Polska, właściciel kanałów z rodziny FilmBox.
SPI

Komentarze (1 - 2 z 2)

Niedawno Hiszpania, teraz Rumunia, a oferta jak była skromna tak pozostała.
 0  
Niech spadają jak mam za takie kanały płacić,chyba,że te kanały nie będą kanałami premium i zostawią tylko filmbox hd,za który nie będzie trzeba dodatkowo płacić
 0