Łukasz Szewczyk04.08.2010 (17:30)18 komentarzy

Playhouse Disney od września w UPC

We wrześniu 2010 roku oferta cyfrowej telewizji UPC Polska powiększy się o nowy kanał dla przedszkolaków - Playhouse Disney. Firma The Walt Disney Company właśnie ogłosiła jego start w Polsce.
UPC Polska wprowadzi do oferty 24-godzinny kanał Playhouse Disney. Kanał skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz ich rodzin. Oferuje on szeroki wybór programów animowanych oraz live-action, które powstały dzięki ponad 80-cio letniemu doświadczeniu Disneya. Koncentrują się one na aspekcie edukacyjnym i wspierają rozwój najmłodszych.
Programy takie jak: "Klub Przyjaciół Myszki Miki", "Złota Rączka", "Agent Specjalny Oso", "Imagination Movers" czy "Przystanek Dżungla" łączą w sobie szereg elementów edukacyjnych, takich jak podstawy matematyki, umiejętności językowe, zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz umiejętności społeczne.

- UPC będzie pierwszym operatorem telewizji kablowej w Polsce, który wprowadzi do oferty telewizji cyfrowej UPC kanał Playhouse Disney. Kanał ten wzbogaci naszą "Strefę dla dzieci", która ma już w swojej ofercie Disney Channel i Disney XD - mówi Simon Boyd, Prezes Zarządu UPC Polska.

Tym samym telewizyjna oferta UPC dla dzieci od września będzie składała się 11 kanałów dziecięcych i młodzieżowych: MiniMini, JimJam, Cartoon Network, Disney Channel, Disney XD, ZigZap/Hyper, Nickelodeon, Da Vinci Learning, Boomerang, Baby First TV i Playhouse Disney. W ofercie UPC dostepny jest także kanał FilmBox Family, który wchodzi w skład pakietu premium FilmBox.
UPC

Komentarze (1 - 10 z 18)

Vectra w zeszłym miesiącu informowała o wprowadzeniu tego kanału we wrześniu ..
 0  
no i prosze
 0  
@szymonbn: W Vectrze od października - tak wynika z korespondencji do klientów ;)
 0  
Dokładnie w Vectrze od października za Kids.co!!!! We wrześniu Fox Life HD i Mezzo live HD za Luxe.tv i Luxe.tv HD
 0  
wiec dosc szybko uzupelnia strate po Jetix PLAY
 0  
Ciekawe co zrobi Cyfra. Byłby to konkurent dla Mini Mini.
 0  
szkoda ze brak nadal CBeebies ,jest to chyba jedyny kanal z paczki BBC ktorego nadal brak w UPC
 0  
ja tez czekam jak będą nowe kanały w UPC.
 0  
niech lepiej wezmą się za wprowadzenie kanałów n-ki do swojej ofert ;p
 0  
Kanały eNki są tak beznadziejne że nie ma potrzeby ich wprowadzać (może poza Nsport z serwisami:) Jeśli dodadzą Eurosporty w wersji HD i Sci Fi to mogą na chwilę obecna zamknąć etap dodawania nowych kanałów ponieważ na rynku nie ma już nic godnego uwagi.
 0