Łukasz Szewczyk10.08.2010 (15:57)30

Polsat Sport ma już 10 lat - stawia na polski sport

11 sierpnia 2010 roku minie 10 lat od narodzin Polsatu Sport – pierwszego polskiego sportowego kanału w Polsce. W najbliższym tygodniu stacja zaprezentuje fragmenty najważniejszych wydarzeń sportowych z historii kanału. Pojawi się też urodzinowe logo. Jaka przyszłość czeka Polsat Sport?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 30)

Polsat Sport to druga po TVN24 najbardziej rozpoznawana marka kanału tematycznego w Polsce. Tak uważam.
 0  
Zgadzam się i do historii też się już sympatycznie zapisał.
 0  
Warto zauważyć, że Polsat Sport to jedyny kanał z pierwszej fali kanałów tematycznych Polsatu, który istnieje do dziś.
 0  
Po prostu Polsat Sport daje wszystko, a nawet jeszcze więcej. Jedyne co mu brakuje to skoki narciarskie i więcej zimowych sportów. No i pełna LM.
 0  
Oho oferta dla kalekiej fizycznie i intelektualnie młodej gawiedzi, która zamiast sama uprawiać sporty woli oglądać jak robią to inny. Cóż za żałosna i godna pogardy postawa. Abonenci elitarnej N-ki nigdy nie zgodziliby się na takie WYNATURZENIE. W przeciwieństwie do wymienionej wyżej skostniałej hołoty, wolą sami uprawiać sport, grają w golfa, tenisa, chodzą na siłkę albo basen. Później dopiero zasiadają na swoich skórzanych kanapach w pięknie zdobionym salonie i oglądają najnowszą światową premierę filmową na tuzach kanałów premium jak NFILM 1 i NFILM 2 HA DE.
 0  
Faktycznie prawdziwe wypowiedzi. Przed sezonem 2000/2001 Bundesliga była w Canal+ który nadawał po 3 mecze w tygodniu z tej ligi, a wcześniej zanim przejął Filmnet te rozgrywki gościły właśnie na antenie tej stacji bodajże od 1996 roku. Także Pan Marian Kmita ładnie nagina prawdę by pokazać jaki to super jest polsat sport.
 0  
@Bambolo82 morda w kubeł trollu.

Kanał zapisał się dobrze w pamięci. Zgodzę się z @Gembal. Brak jednak w tej stacji większej ilości piłki nożnej, od czasu startu Polsatu Futbol.
 0  
Przydaloby sie po tych 10 latach zmienic ta zenujaca oprawe graficzna.. A wlasciwie jej brak, wspolne jest tylko logo, a zapowiedzi robione sa wedle widzimisie realizujacego co sprawia wrazenie jakby ogladalo sie osiedlowa kablowke..
 0  
"11 sierpnia 2010 roku minie 10 lat od narodzin Polsatu Sport - pierwszego polskiego sportowego kanału w Polsce"

Panie Szewczyk, chcialbym nadmienic ze pierwszym polskim kanalem sportowym byla Wizja sport ktora wystartowala w 1999r
 0  
Z tego podsumowania, tak się zastanawiam: Czyżby Polsat poważnie myślał o Ekstraklasie? Mogliby dodać do oferty NRL, najlepsza liga Rugby na świecie, a PS wypełniłby poranną ramówkę, miło by się oglądało do południa Rugby na najwyższym poziomie, oraz KHL, najbardziej rozwijająca się i najlepsza zaraz po NHL liga hokejowa na świecie, a pora transmisji w przeciwieństwie do NHL jest w sam raz na polską strefę czasową(mecze się odbywają, kiedy w Polsce mamy godz.12-19) i co najważniejsze mecze w tych ligach odbywają się niemal codziennie.
 0