Łukasz Szewczyk12.08.2010 (18:22)19

Większy zasięg kanałów TVN

W ciągu ostatniego roku tematyczne kanały Grupy TVN pozyskały kilkuset nowych abonentów - wynika z danych spółki. Jednak w porównaniu z porównaniu z pierwszym kwartałem 2010 roku spadek liczby abonentów notują TVN Style i TVN Turbo.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 19)

Ciekawe skąd tak mały zasięg TVN CNBC Biznes? Buahahahaha.
Cyfrowy Polsat daje niemal połowę zasięgu tematycznym kanałom TVN, więc jak było przedłużanie umowy z CP to ITI nieźle musiał skomleć o to, aby CP podpisał z nimi umowy. Zasięg mniejszy o niemal połowę równa się mniejszym o niemal połowę dochodom z reklam.
 0  
Myślę, że przy kolejnej okazji CP nie podpisze umowy na tematyczne kanały TVN'u bo po co. Nikt na tym nie straci tylko TVN. Buahahahahaha.
 0  
Cyfrowy polsat ma wszystkie tvn-y w ofercie oprócz TVN CNBC Biznes z tąt mniejszy zasięg po prostu mają swój TV Biznes(wkrótce Polsat Biznes).A tak w ogóle TVN24 to jedyny z tvn-ów który da się oglądac.
 0  
co za ludzie zakłamani kanały tvn są o niebolepsze od polsatowkich
polsat cyfrowy ponad 3 mln abonentow i kilka kanałow tematycznych
tvn przy n ponad 700 tys +telewizja na karte = okolo 1 mln i klika kanałow tematycznych a i tak dawno akcje tvn są o wiele drosze od akcji polsatu bo tam oprocz troche sportu to juz ni niema
 0  
Ciekawe w jaki sposób akcje Polsatu mają być droższe od akcji TVN'u skoro Polsatu nie ma na giełdzie.
 0  
Na giełdzie jest tylko Cyfrowy Polsat a nie cała grupa Polsat.
 0  
MOC !! Masakra !! TVN najbardziej pożądanym kanałem przez wszystkich nadawców satelitarnych i kablowych? Nie mam pytani proszę państwa. Dziękujemy Ci TVN !!
 0  
Widzę ,że społeczeństwo ,zaczyna w końcu przeglądać na oczy.
 0  
skomleć to może CP jak by TVN nie dał swoich kanałów . niech pokarzą wyniki polsatu
 0  
Wyniki Polsatu będą lepsze uwierz mi.
 0