Łukasz Szewczyk12.08.2010 (21:00)25

TVN CNBC Biznes na plusie. Co z TVN Warszawa?

Jeszcze kilka miesięcy temu przyszłość TVN CNBC Biznes stała pod znakiem zapytania, dziś już wiadomo, że kanał przetrwa - po trzech latach działalności przynosi zyski. Nadawca nie jest zadowolony natomiast z wyników TVN Warszawa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 25)

tvn warszawa to dobry kanał
 0  
szkoda jak skasują tvn warszawa, to fajny kanał ale skazany na lokalną publicznośc :( Może miasto dofinansuje ?
 0  
Jagby inni operatorzy udostępnili ten kanał na całą Polskę jak robi to UPC w ofercie cyfrowej to oglądalnośc by podrosła to i kanał byłby opłacalny.
 0  
Dlatego tvn warszawa nie jest rentowny, bo nie ma go na liście cyfrowego polsatu. Żaden kanał który nie znajdzie się na liście cp nie ma szans na jakiekolwiek zaistnienie.
 0  
zgadzam sie z "ja" w końcu ponad 3 mln abonetów to jest pokazna liczba odbiorców
 0  
Gdyby TVN Warszawa nie był skupiony tylko na Warszawie, a i na Mazowszu i zwiększył moc nadawania z DVB-T, na pewno miałby dużo lepsze wyniki!
Szkoda byłoby tej stacji, bo jest naprawdę bardzo dobra.
 0  
tvn oprócz tvs współpracuje też z lokalnym TVT. Codziennie nadaane są filmy z logo tvn
 0  
Przecież TVN CNBC Biznes nie jest dostępny w cyfrowym polsacie, więc co pierdzielicie, że nie może żaden kanał zaistnieć jeśli go tam nie ma. TVN nie pozwoliłby sobie na zamknięcie takiego kanału jak TVN CNBC Biznes ponieważ jest to nowoczesny kanał, który przybliża zwykłym ludziom funkcjonowanie naszego i światowych rynków. No i to poważanie wśród przedsiębiorców, nawet u Libickiego, a byłem tym zdziwiony, bo myślałem, że choć od oka będzie negatywnie nastawiony do tego kanału, choćby przez wzgląd na TV Biznes.
 0  
Przy takiej oglądalności rentowność jest niemożliwa.
 0  
przecież TVN Warszawa jest FTA ?? . Ja z Wawy nie jestem ale czasami oglądam ten kanał
 0