Łukasz Szewczyk13.08.2010 (19:00)49 komentarzy

Liga Mistrzów powraca do nSport HD

Na antenę kanału nSport HD powraca Liga Mistrzów UEFA. W najbliższy wtorek i środę widzowie zobaczą pierwsze mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej. Spotkania te wyłonią dziesięć drużyn, które dołączą do znanych już uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Piłkarski wieczór w kanale nSport rozpocznie się we wtorek (17 sierpnia) o godzinie 18.00 i potrwa do późnej nocy. Na początek kibice zobaczą mecz szczególnie interesujący polskich fanów, czyli starcie Zenita St. Petersburg z Auxerre Ireneusza Jelenia i Dariusza Dudki. Bezpośrednio po tym meczu rozpocznie się transmisja spotkania Young Boys Berno z Tottenhamem. Oba mecze pokazane będą w technologii HD z cyfrowym dźwiękiem Dolby Digital. W tym samym czasie na równoległych kanałach telewizji "n" transmitowane będą pozostałe trzy wtorkowe mecze.
Z kolei w środę (18 sierpnia) nSport na żywo pokaże na kanale głównym i równoległych cztery spotkania. W jakości HD kibice zobaczą ciekawie zapowiadające się starcie Werderu Brema z Samdorią Genua. Ostatni mecz rundy kwalifikacyjnej, czyli pojedynek FC Basel z Sheriffem Tiraspol zostanie odtworzony w kanale nSport dziesięć minut po północy.

Plan transmisji w telewizji "n":
Wtorek, 17 sierpnia:
- Kanał 60 nSport: Zenit St. Petersburg - AJ Auxerre (godz. 18.30)
- Kanał 60 nSport: Young Boys Berno - Tottenham Hotspur (godz. 20.40)
- Kanał 59: Dynamo Kijów – Ajax Amsterdam (godz. 20.40)
- Kanał 58: Rosenborg Trondheim - FC Kopenhaga (godz. 20.40)
- Kanał 57: Sparta Praga - MSK Żylina (godz. 20.40)

Środa, 18 sierpnia:
- Kanał 60 nSport: Werder Brema - Sampdoria Genua (godz. 20.40)
- Kanał 59: Sporting Braga – FC Sevilla (godz. 20.40)
- Kanał 58: Partizan Belgrad - Anderlecht Bruksela (godz. 20.40)
- Kanał 57: FC Salzburg - Hapoel Tel Aviv (godz 20.40)

nSport to pierwszy polski kanał informacyjno-sportowy nadający w standardzie HD. Stacja dostępna jest w ofercie telewizji "n", Telewizji na kartę oraz u wybranych operatorów telewizji kablowej (m.in. Vectra, Multimedia Polska, Toya).
Telewizja "n"

Komentarze (1 - 10 z 49)

ja czekam jak będzie w UPC ten kanały fajnie było
 1  
Niech piszą scenariusze do filmów pornograficznych, a nie za komentarz sportowy się biorą, te miernoty z nSport.
 3  
nie działa ci przycisk "mute" na pilocie?
zmień pilota
 0  
W n można zawsze wyłączyc komentatorów. Przełączasz i już masz dźwięk tylko ze stadionu.
 0  
To prawda, u kumpla oglądałem mecz na nSport, odnosiłem wrażenie, że to jakieś blokersy komentują, nie mają pojęcia o piłce. Do komentatorów Polsat Sport i Canal+ sport jeszcze im bardzo daleko.
 0  
Mam ten kanał i muszę powiedzieć że to jest jedna wielka katastrofa ! Ci goście co to niby tam robią za znawców piłki nożnej to się chyba z choinki urwali.KA-TA-STRO-FA !
 0  
Chyba tylko w nsporcie mówią na piłkę "futbolówka"...
 0  
Raz oglądałem mecz na Nsport,komentował koleś o nazwisku Jagoda.Miałem wrażenie,że to komentuje żul z pierwszej łapanki.Jak zaczynał jakieś zdanie to wydawało się jakby miał zaraz zacząć wymiotować :)
 0  
http://www.youtube.com/watch?v=6mZb3WRc_xM to jest najlepsze. Nawet moja babcia lepiej by komentowała :) Co ten n-sport sobą prezentuje???
 0  
Mam platformę "n" i zastanawiam się nad zmianą,bo ten kanał to wielkie dno,a komentator Jagoda to największy matoł,czemu mu dają najlepsze mecze,rzygać mi się chce jak go słucham
 1