Łukasz Szewczyk13.08.2010 (19:00)49

Liga Mistrzów powraca do nSport HD

Na antenę kanału nSport HD powraca Liga Mistrzów UEFA. W najbliższy wtorek i środę widzowie zobaczą pierwsze mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej. Spotkania te wyłonią dziesięć drużyn, które dołączą do znanych już uczestników fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 49)

ja czekam jak będzie w UPC ten kanały fajnie było
 1  
Niech piszą scenariusze do filmów pornograficznych, a nie za komentarz sportowy się biorą, te miernoty z nSport.
 3  
nie działa ci przycisk "mute" na pilocie?
zmień pilota
 0  
W n można zawsze wyłączyc komentatorów. Przełączasz i już masz dźwięk tylko ze stadionu.
 0  
To prawda, u kumpla oglądałem mecz na nSport, odnosiłem wrażenie, że to jakieś blokersy komentują, nie mają pojęcia o piłce. Do komentatorów Polsat Sport i Canal+ sport jeszcze im bardzo daleko.
 0  
Mam ten kanał i muszę powiedzieć że to jest jedna wielka katastrofa ! Ci goście co to niby tam robią za znawców piłki nożnej to się chyba z choinki urwali.KA-TA-STRO-FA !
 0  
Chyba tylko w nsporcie mówią na piłkę "futbolówka"...
 0  
Raz oglądałem mecz na Nsport,komentował koleś o nazwisku Jagoda.Miałem wrażenie,że to komentuje żul z pierwszej łapanki.Jak zaczynał jakieś zdanie to wydawało się jakby miał zaraz zacząć wymiotować :)
 0  
http://www.youtube.com/watch?v=6mZb3WRc_xM to jest najlepsze. Nawet moja babcia lepiej by komentowała :) Co ten n-sport sobą prezentuje???
 0  
Mam platformę "n" i zastanawiam się nad zmianą,bo ten kanał to wielkie dno,a komentator Jagoda to największy matoł,czemu mu dają najlepsze mecze,rzygać mi się chce jak go słucham
 1