Łukasz Szewczyk19.08.2010 (0:02)26

Nowe oblicze TVN CNBC Biznes [wideo]

Biznesowy kanał informacyjny Grupy TVN notuje coraz lepsze wyniki finansowe i oglądalności, mimo to nadawca postanowił zrezygnować z marki TVN CNBC Biznes. Pod koniec sierpnia stacja zmieni swoją nazwę i logo na TVN CNBC.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 26)

niema tego filmiku.
 1  
gdzie ten spot?? oo jest :)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 sierpnia 2010 o 21:14:39 przez niceadasko).
 0  
Ciekawe...
 0  
Tv biznes to porażka, prezenterzy mylą się ciągle, zadają czasami tak głupkowate pytania że szkoda gadać (tylko dwójka prezenterów z programu ebiznes i nie daj się fiskusowi są dobrzy) szata graficzna - totalne dno, jednym słowem stacja polsatu pełną gębą :)
 1  
I nawet lepiej :) Łatwiej się zapamięta :)
 0  
Informacja, wiele nie zmieniająca, ale dramatyczny temat w stylu najlepszych z onetu bądź wp :) Myślałem, ze naprawdę likwidują stacje :)
 0  
zmiencie ten onetowy tytul, bo zaraz zleci sie arnie i jemu podobni i zaczna bez czytania pisac swoje wypociny na temat tvnu...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 18.08.2010 (22:29:31)
 0  
Tytuł jak z pudelka.

Rebranding... ciekawe - nowe logo, mnie osobiście się podoba. Stacja jest bardzo profesjonalna. Dośc często zaglądam na ten kanał.

Mam nadzieję że w nowej grafice znajdzie się nowy zegar, bo ten zegar co jest obecnie jest mówiąc delikatnie brzydki i trudny do odczytania (zwłaszcza że to kanał SD).
 0  
Pozdro za tytuł :D
 0  
własnie, co sie dzieje z arnie?
 0