Łukasz Szewczyk19.08.2010 (0:02)26

Nowe oblicze TVN CNBC Biznes [wideo]

Biznesowy kanał informacyjny Grupy TVN notuje coraz lepsze wyniki finansowe i oglądalności, mimo to nadawca postanowił zrezygnować z marki TVN CNBC Biznes. Pod koniec sierpnia stacja zmieni swoją nazwę i logo na TVN CNBC.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

Mam nadzieję, że upodobnią się teraz bardziej do CNBC. Generalnie tytuł jest mylący - to nie koniec TVN CNBC Biznes, lecz marki. A to różnica.
 0  
arnie....się ukrywa bo przegrał wybory jego ulubieniec Kaczyński i upadła TVPis. A arnie jest tylko pod inną nazwą.Jest mu wstyd tak biedaczyna bronił TVP i co .??
 0  
.... a jeżeli chodzi o TVN CNBC.. to jest na prawdę dobry kanał.TVN myśli.
 0  
K... MAĆ UTRZYMYWAĆ KANAŁ DLA 2 - 3 TYS. WIDZÓW ?
TO JEST CHORE!!

Ps. @arnie - strzeże krzyża i na "głupoty" brak mu czasu !!
 0  
Ale media2 sensacji szuka!!! Ha, ha, ha!!! :D Napisano w tytule, "Koniec TVN CNBC Biznes"! Czytajac myslalem, ze poprostu kanal wylaczaja... A tu tylko zmiana w logo...
 0  
Wstydzą się tego "biznesu"? ;) Bo do marek TVN i CNBC to jest to raczej neutralne.
 0  
A moze poprostu chca sie odrozniac od TV Biznes, ktory przerabia sie na Polsat Biznes? Chyba o to chodzi... ;) Bydzie kunkuryncja! :D
 0  
tvn cnbc biznes lepiej brzmiało ;) ale ok też nie będzie źle
 0  
wyjątkowo kiepska tv w sensie merytorycznym. poziom wiadomości i komentarza żenująco niski. w grupie docelowej są właściciele, menedżerowie i inwestorzy a program jest dla gospodyń domowych (z całym szacunkiem).
w Polsce niestety wciąż nie ma rzetelnego programu typu biznes
 0