Łukasz Szewczyk23.08.2010 (12:25)1 komentarz

Wiadomości lokalne na nk.pl

Od chwili wprowadzenia Śledzika, Użytkownicy nk.pl mogą otrzymywać informacje przez kanały tematyczne. Media lokalne z różnych regionów prowadzą konta oficjalne. Do NK dołączyły regionalne dzienniki Polskapresse.
W nk.pl dużą popularnością cieszą się oficjalne profile miast. Takie konta prowadzi już ponad 50 urzędów miejskich, a profile Wrocławia i Krakowa zgromadziły ponad 110 tys. przyjaciół, którzy prenumerują wpisy. Zainteresowanie Użytkowników pokazuje, że internauci chcą być informowani o tym, co dzieje się w ich bezpośrednim otoczeniu. Takie informacje przekazują również media regionalne, które coraz chętniej zakładają swoje konta w NK. Jednym z partnerów portalu została spółka Polskapresse.
- Dzięki obecności tytułów Polskapresse w nk.pl, nasi Użytkownicy otrzymają szybki dostęp do treści tworzonych przez profesjonalnych dziennikarzy. Konta dzienników regionalnych to świetne uzupełnienie dla miejskich profili, które są prowadzone przez urzędy. Taka współpraca daje również szansę na budowę społeczności wokół poszczególnych tytułów - mówi Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds marketingu i PR.

Profile dzienników regionalnych: Dziennik Łózki (nk.pl/dziennik_lodzki), Express Ilustrowany (nk.pl/express_ilustrowany), Kurier Lubelski (nk.pl/kurier_lubelski), Gazeta Wrocławska (nk.pl/gazeta_wroclawska), Dziennik Zachodni (nk.pl/dziennik_zachodni), Dziennik Bałtycki (nk.pl/dziennik_baltycki), Głos Wielkopolski (nk.pl/glos_wielkopolski), Gazeta Krakowska (nk.pl/gazeta_krakowska)

Komentarze (1 - 1 z 1)

Chory portal dla chorych ludzi. "Zdrowy nie potrzebuje lekarza" cyt. z biblii... może pora wyjść na dwór i na rynek miasta aby wiedzieć co się dzieje, a nie męczyć wzrok i freda przed kompem? Ludzie opamiętajcie się nie ma nawet fajnych dup na mieście - oprócz panienek które ubierają się jak dziwki, a ogólnie są do oglądania panny tzw. galerianki ale jak już co do czego to są cnotki nie wydymki.
Zmiencie portal z nk.pl na żal.pl najwyższa pora... Jest wiele lepszych portali społecznościowych typu twitter, facebook, myspace.. i tam macie pewność, że nikt z waszych danych nie będzie korzystał jak jest to w przypadku polskiego żal.pl.. tym bardziej, że kupił to jakiś ruski inwestor...a zaczęło się to wcześniej i doszło że ruski znowu wybrali nam prezydenta żydo-komunistycznego.
 0