Łukasz Szewczyk28.08.2010 (0:00)7 komentarzy

Ostatni koncert TVN i Zetki na żywo tylko w eterze

W sobotę (4 września 2010 roku) odbędzie się ostatni koncert Radia Zet i TVN – "Siła muzyki", podczas którego wystąpi m.in. Agnieszka Chylińska. Koncert na żywo tylko w Radiu Zet, retransmisja w TVN.
Na pożegnanie tegorocznego lata gwiazdy „Siły Muzyki” wystąpią w Zielonej Górze. Ostatni z cyklu trzech wakacyjnych koncertów organizowanych przez Radio Zet i telewizję TVN odbędzie się 4 września na placu u zbiegu ulic Reja i Alei Wojska Polskiego o godzinie 20.00.
Na multimedialnej scenie wystąpią gwiazdy z polski i zagranicy. Swoje przeboje zaśpiewają Agnieszka Chylińska, Urszula, Ameerah, Varius Manx, Queensberry, Volver, Manchester, De Mono, Eliza Doolittle i Video.

Wstęp na koncert "Siła Muzyki" będzie wolny. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Radio Zet. To co działo się na scenie będzie można również zobaczyć w telewizji TVN w sobotę (4 września) o godzinie 23.45 oraz w niedzielę (5 września) o godz. 17.00.

Koncert poprowadzą Marek Starybrat (Radio Zet) i Olivier Janiak (TVN).
Radio Zet

Komentarze (1 - 7 z 7)

co tu gadać...czekam i oglądam
 0  
Żałosna oglądalność przełożyła się na taką a nie inną relacje ;].
 0  
Mam Talent będzie o tej porze, dlatego nie ma transmisji live.
 0  
TO dlaczego koncert nie moze być o 18, albo po Mam Talent?
 0  
Uwielbiam Radio Zet które ma coraz bogatszą playlistę gra coraz mocniejsze przeboje i na pewno jest dużo lepsze od tego rmf fm. A gwiazdy które wystąpią w Zielonej Górze są fantastyczni, na pewno obejrzę i posłucham i wszystkim polecam.
 0  
Najważniejsze, że zmienili Sołtysika na Janiaka :) I jest ok :)
 0