Łukasz Szewczyk29.08.2010 (12:00)29

Volver polskim hitem lata TVP [wideo]

W sobotę odbył się pierwszy dzień Bydgoszcz Hit Festiwalu 2010, podczas którego widzowie telewizyjnej Dwójki wybierali Polski Hit Lata 2010. Zwycięzcą została grupa Volver. W niedzielę do walki o mianą hitu lata staną zagraniczni artyści.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 29)

Z tych "artystów" to tylko Video pokazał klasę.
A tego nic nie przebije!
http://www.youtube.com/watch?v=GKbTC8Z_EGc
 0  
..Nie oglądałam.. bo przerzuciłam się na...TVN 24
 0  
I bardzo wydaje mi się słusznie,jak tak samo.
 0  
Cieszę sie że ta piosenka właśnie wygrała co prawda oglądałem MISS SUPERNATIONAL w TV4 ale Volver mówi o prawdziwym lecie i ci którzy tej piosenki nie słyszeli to chyba słuchają albo Trójki albo Jedynki bo tam takich pięknych piosenek nie grają.
 0  
Nie wolno obrażać Polskiego Radia publicznego!
Przynajmniej w Jedynce w czasie "Lata z Radiem"jest coś dobrego np.program letni prowadzi Roman Czejarek z VOX FM,a co do Trójki to tam najlepszy jest Salon Polityczny Trójki,jeśli rozumiecie,oraz nie,nie odchodzę od tematu związanego z Hit Festiwalem,chociaż w tej sprawie nie chcę mi się mówić.
 0  
Wybory widzów w jakikolwiek plebiscytach już dawno przestały mnie dziwić. I tak tego typu konkursy nie odzwierciedlają sprzedaży płyt.
 0  
Nic dziwnego. Jaki zespół, taka muzyka.
 0  
oszuści: http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=14604

konkurs był ustawiony
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 sierpnia 2010 o 18:22:20 przez tomciu).
 0  
@NIE! - dzięki za info. Od dawna mówiłem, że na tym polegają te "festiwale" no i się sprawdziło.... Panie Szewczyk napisz Pan o tym.
 0