Łukasz Szewczyk31.08.2010 (22:00)605 komentarzy

Kanały Grupy Polsat w Cyfrze+

W środę (1 września 2010 roku) abonenci satelitarnej platformy Cyfra+ otrzymają dostęp do kilku kanałów tematycznych Grupy Polsat, m.in. Polsat News, Polsat Film, Polsat Play czy Polsat Cafe. Tym samym zasięg kanałów zwiększy się o ponad 1,6 mln potencjalnych widzów.
Od 1 września 2010 roku abonenci Cyfry+ otrzymają dostęp do kilku kanałów tematycznych Grupy Polsat - informuje informacyjny kanał Polsat News. Umowa między Polsatem a Cyfrą+ została podpisana dzisiaj i i jest ważnym etapem w budowaniu pozycji Polsat na rynku medialnym.
Do oferty Cyfry+ ma dołączyć 7 nowych pozycji: ogólnotematyczne stacje Polsat i Polsat 2, kierowany do mężczyzn kanał Polsat Play, kierowany do kobiet Polsat Cafe, filmowy Polsat Film, informacyjny Polsat News oraz dziecięcy Polsat JimJam.

Jest to ważne wydarzenie na polskim rynku telewizyjnym, bo do tej pory własne kanały Polsatu były dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu i sieciach kablowych. Niewykluczone, że kanały Polsatu pojawią się także w ofercie innych platform. Oficjalne komunikaty na temat współpracy zostaną wydane jutro. Na koniec 2009 roku Cyfra+ posiadał ponad 1,6 mln abonentów.

Komentarze (1 - 10 z 605)

Szok...Solorz GIGANT !
 0  
Kanały Polsatu w Cyfrze+
Łukasz Szewczyk

jaja robi sobie pewnie!!!!!!1111
 0  
szok to mało powiedziane czyżby fuzja czy wymiana kanałów w celu zniszczenia N-ki
 1  
Czyli wysadzają w powietrze enke.
 0  
chyba żarty to jakieś
 0  
To chyba jakiś żart
 0  
czyli BBC i kanały tematyczne Polsatu w C+ a kanały tematyczne Cyfry w Polsacie to raczej możliwe n-ka idzie do piachu
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 31 sierpnia 2010 o 21:57:53 przez Cathar).
 0  
ŻARt??????
 0  
jutro dowiemy się konkretów
 0