Łukasz Szewczyk01.09.2010 (0:05)8 komentarzy

Playhouse Disney startuje w Polsce od UPC

W środę (1 września 2010 roku) w Polsce rozpoczyna nadawanie wiodący kanał dla przedszkolaków – Playhouse Disney. Nowy kanał stwarza widzom jeszcze więcej możliwości do oglądania swoich ulubionych programów ("Klub Przyjaciół Myszki Miki", "Złota Rączka") przez całą dobę.
Za decyzją stworzenia całodobowego kanału Playhouse Disney, stoi ogromna popularność bloku programowego Playhouse na Disney Channel. Kanał zadebiutuje w sieci kablowej UPC, na kanale 673 w cyfrowych dekoderach.
Kanał Playhouse Disney skierowany jest do dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz ich rodzin. Posiada w swojej ofercie olbrzymi wybór programów animowanych oraz live-action, które powstały dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu Disneya w tworzeniu magicznych, wzruszających historii i postaci. Programy Playhouse Disney, tworzone z myślą o przedszkolakach, koncentrują się na edukacji oraz wspieraniu rozwoju najmłodszych. Od samego początku w ofercie kanału będzie dostępna imponująca ilość programów, takich jak "Klub Przyjaciół Myszki Miki", "Złota Rączka", "Imagination Movers", "Przystanek Dżungla", "Mali Einsteini" czy "Agent Specjalny Oso".

W październiku kanał Playhouse Disney pojawi się w ofercie telewizji kablowej Vectra. Pozostali operatorzy płatnej telewizji na razie nie ujawniają swoich planów dotyczących włączenia nowego kanału do oferty.
Disney

Komentarze (1 - 8 z 8)

Do abonentów cp dotrze tak za pół roku ;))))))))))))))))))0
 0  
W CYFRZE+ to też chyba z rok będziemy musieli czekać jak teraz kupili Polsat :] CP ma teraz kasę, więc teraz będzie szaleć xD
 0  
A co z kanałami n w upc ?
 0  
To co z Eurosportami w wersji HD mają być , rozmowy trwają czyli baju baju i nic z tego nie wynika. Po dołączeniu kanałów grupy Polsat do Cyfry oficjalnie rozpoczęła się jesienna walka o klienta. Za moment pojawią się zapewne nowe promocje na pakiety i wtedy się zacznie:) Mam nadzieje że UPC przyspieszy dodawanie wspomnianych wyżej kanałów bo inaczej może zacząć tracić klientów. Upadł argument że posiadają jako jedyni kanały z wszystkich platform. Jeśli ktoś odpuści Polsat Sport to tak naprawdę oferta cyfry staje się konkurencyjna dla obecnej w UPC (pod względem oferty kanałowej ale w szczególności ceny).
 0  
FAK, jest tylko w pakiecie Max, nie ma go w Select :/
 0  
A na media2 śpią to ja WALNE NIUSA :)

Z myślą o widzach, którzy cenią najwyższą jakość rozrywki, UPC przygotowało nową promocję w ofercie Telewizji Cyfrowej. Przez cały wrzesień wszystkie kanały z pakietu Super HD będą dostępne dla wszystkich klientów Telewizji Cyfrowej UPC, korzystających z dekodera HD. Pakiet obejmuje 14 kanałów HD. UPC jest liderem wśród polskich dostawców kablowej telewizji cyfrowej w technologii HD i systematycznie rozwija swoją ofertę. Łącznie we wszystkich pakietach Telewizji Cyfrowej UPC dostępne są już 22 kanały HD. Jest to obecnie najbogatsza oferta HD na polskim rynku.

Technologia HD to najwyższa jakość i świat niepowtarzalnej rozrywki. Dla wszystkich fanów niezwykłych wrażeń audiowizualnych UPC przygotowało miesiąc z odkodowanymi 14 kanałami pakietu Super HD. Dodatkowa porcja emocji w wysokiej rozdzielczości to: Animal Planet HD, BBC HD, Discovery HD Showcase, Fashion TV HD, FOX Life HD, History HD, Mezzo Live HD, MTV Networks HD, myZen.tv HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel HD, Polsat Sport HD, Rush HD i Sundance Channel HD.

W badaniu opinii przeprowadzonym na zlecenie firmy, klienci Telewizji Cyfrowej UPC wymieniają możliwość oglądania programów w jakości HD, jako jedną z trzech najważniejszych funkcji telewizji cyfrowej. Przez cały wrzesień wszystkie kanały pakietu Super HD będą dostępne dla wszystkich abonentów posiadających dekoder HD lub HD z nagrywarką. Widzowie będą mieli dostęp do kanałów HD niezależnie od typu telewizora. Kanały będą dostępne także na telewizorach nie posiadających możliwości odbioru w formacie HD, lecz w standardowej rozdzielczości.

Aby uzyskać stały dostęp do wszystkich kanałów Pakietu Super HD, wystarczy go zamówić przy pomocy pilota na kanale nr 15 Telewizji Cyfrowej UPC lub telefonicznie.

Widzowie Telewizji Cyfrowej UPC mają do dyspozycji nie tylko cyfrową jakość odbioru, bogaty wybór programów, ale także interaktywne rozwiązania, które sprawiają, że oglądanie telewizji staje się spersonalizowaną rozrywką. UPC koncentruje się na dalszym rozwoju platformy cyfrowej, rozpowszechnianiu technologii HD oraz zasięgu usług interaktywnych, w tym UPC NA ŻĄDANIE. Obecnie operator dostarcza najbogatsza ofertę kanałów w wysokiej rozdzielczości na polskim rynku. Liczba abonentów Telewizji Cyfrowej UPC dynamicznie rośnie - na koniec czerwca 2010 było ich 300 000.
 0  
Nikt nie wspomina, że użytkownicy pakietów Select i Select HD NIE DOSTALI tego kanału :/
 0  
@tom29.Co to za rewelacje. Popatrz obiektywnie.Tacy Azerowie w swojej kablówce robią już testy w 3D.Dla Hd to już dla nich żadna rewelacja.
 0