Łukasz Szewczyk03.09.2010 (0:08)24 komentarze

TV Puls: Większa oglądalność i drugi kanał TV

Jesienią Telewizja Puls postanowiła na rozrywkę, w tym programy erotyczne, co ma przynieść stacji większe udziały w telewizyjnym rynku. Nadawca czeka także na uruchomienie cyfryzacji Polski, bo szykuje nowy kanał telewizyjny dla dzieci i młodzieży.
Jesienna ramówka w TV Puls obowiązuje od 30 sierpnia 2010 roku. Nadawca zmienił logo, odświeżył oprawę audiowizualną oraz zwiększył liczbę programów rozrywkowych. Dzięki nowej strategii TV Puls chce przekroczyć 2-proc. udziałów oglądalności w komercyjnej grupie wiekowej 16-49 lat.
- Bardzo liczymy na jesienną ramówkę, która wraz z nową oprawą stacji jest następnym krokiem w kierunku zdobycia pozycji lidera stacji rozrywkowych pierwszego wyboru - mówi Dariusz Dąbski, prezes zarządu TV Puls. W sierpniu 2010 roku udziały stacji wyniosły: 1,39 proc. w grupie 4+ oraz 1,37 proc. w grupie 16-49.

Prezes TV Puls podtrzymuje uruchomienie drugiego kanału telewizyjnego, który powstanie na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Przypomnijmy, że komercyjni nadawcy (TVN, Polsat, TV Puls i TV4) otrzymają po dwa miejsca w drugim multipleksie.

W czerwcu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała TV Puls koncesję na nadawanie nowego kanału o nazwie "TV Puls 2". Nadawca liczy, że nowy kanał skierowany głównie do dzieci i młodzieży z sukcesem wypełni lukę na polskim rynku. Dodatkowy kanał jest częścią strategii TV Puls w obszarze Cyfryzacji Polski.
Gazeta Wyborcza/TV Puls

Komentarze (1 - 10 z 24)

buhaha na pulsie erotyki puszczają co to się dzieje :)
 0  
Nigdy nie lubiłem oglądac tej stacji. Erotyki to jeden wielki badziew. Nie widac w nich nic.
 0  
właśnie, nic nie widać, zero pindoli i cipek, tylko udawanie i ocieranie się
 0  
W Polsce nie ma pozwolenie nawet w nocy na puszczanie pornoli. Nie szkoda czasu antenowego na erotyki. W tym czasie na Pulsie mogli by dawać teledyski z muzyka albo powtórki seriali z dnia.
 0  
stacja naprawde zrobila spory skok do przodu. nadaje cos innego niz reszta stacji komercyjnych. wiec wpasowuja sie w nisze na rynku. teraz czesciej wlaczam ta stacje... mila odmiana od seriali i teleturniji...
 0  
Jak na stacje FTA faktycznie robi duży krok do przodu. Co do erotyki niegdyś stacja była bardziej religijna na wzgląd swojej przeszłości a teraz cycki i dupy można oglądać. Stanowczo jak dla mnie za dużo bajek może po wprowadzeniu TV Puls 2 ogarną ten nieład z ramówki. Programy rozrywkowe są jedynie kluczem do większej oglądalności a nie zadbali o lepsze seriale dla widza. Ogółem narazie stacja idzie do przodu jako jedyna z FTA, zobaczymy co będzie dalej.
 0  
no jak nie można a na TVN Turbo to co? hotel erotica czy jakoś tak . Przyznaje TV Puls robi krok do przodu...
 0  
Ładna oprawa, do tego ciekawa i urozmaicona ramówka, więc nic dziwnego, że udziały rosną. Oby tak dalej.
 0  
NIE mogę się już doczekać programu o 23 dziewczyny na ekran może w koncu będzie to strzał w 10 z oglądalnościa zobaczymy o 23
 0  
TV PULS idzie do przodu i bardzo dobrze, ostatnio nawet miałem przyjemność oglądnąć kilka ich audycji i zachęciły mnie do częstszego przełączania na ten kanał. Co do erotyków, to osobiście nie wiem "gdzie są i kiedy" gdyż przeglądnąłem wekendowy program i oprócz piątkowego programu "Dziewczyny na ekran" nic pikatniejszego nie znalazłem
 0