Łukasz Szewczyk03.09.2010 (10:01)11 komentarzy

Radio Zet: Nowe programy, nowe głosy

W poniedziałek (6 września 2010 roku) Radio Zet wprowadza jesienną ramówkę z nowymi programami i głosami, nową oprawę muzyczną oraz nowe logo. Stacja stawia na interakcję ze słuchaczem, rozrywkę i rozbudowane serwisy informacyjne.
Codziennie od poniedziałku do piątku (między 6 a 10) słuchaczy Radia Zet będzie budzić trio w składzie Marzena Chełminiak, Marek Starybrat i Marcin Sońta w programie "Dzień dobry bardzo". Mocnymi akcentami programu będą Monika Olejnik z "Gościem Radia Zet" (8.15) i Beata Pawlikowska z "Blondynką w wielkim mieście" (7.40). O bycie "na bieżąco" zadbają także prowadzący wiadomości Kamila Kalińczak i Sławek Mierzejewski.
Nowe logo Radia Zet (więcej tutaj)

O 10.00 Tomasz Florkiewicz zaprosi na cztery interaktywne godziny w Radiu Zet. W programie rozmowy ze słuchaczami o wszystkim co ciekawe i aktualne. Florkiewicz będzie też prezentował wybraną przez słuchaczy muzykę. Dla miłośników nowinek technologicznych Krzysztof Kurek przygotuje "Technologikę". 12.35 to godzina zarezerwowana dla Rafała Turowskiego, który codziennie omówi jedno ze "100 zdań, które zmieniły świat". Godzinę później, o 13.25 Janusz Weiss, w swoim nowym programie, w imieniu słuchaczy będzie zadawać "Wszystkie pytania świata".

O dostarczenie bieżących informacji ze świata kultury, showbiznesu i stylu życia zadbają Agnieszka Kołodziejska i Paweł Truszczyński. Po wakacjach ich program "Nie do zobaczenia" wraca w nowej odsłonie, ale o stałej porze – między 14.00 a 15.00. Agnieszka Kołodziejska za mikrofonem pozostanie do 18. W tym czasie pojawią się m.in. fragmenty "Dużego wywiadu Marcina Prokopa" (cała rozmowa w niedzielne popołudnie) oraz liczne wątki filmowe. Partnerem Izy Szumielewicz w popołudniowych "Wiadomościach Radia Zet" będzie Andrzej Kocjan, dotychczasowy korespondent stacji w Brukseli.

O 18.00 słuchaczy czeka dwugodzinne spotkanie z Marcinem Wojciechowskim i jego autorskim programem "Zet na punkcie muzyki". Od 20.00 do północy gospodarzem programu Radia Zet będzie Tomasz Miara. Nowością w wieczornym paśmie będą wiadomości sportowe o 20.00 i 21.00.

W weekend na antenę powrócą znane programy. W soboty "Anioły i bachory" Doroty Zawadzkiej, "Dzwonię do Pani/Pana…" Janusza Weissa, "Lista przebojów Radia Zet" Marcina Wojciechowskiego, cykl reportaży dziennikarzy Radia Zet "Z Bliska", a o godz. 20.00 - nowość - "KOKO Bend w Radiu Zet" – nieco zakręcony muzyczny program, który poprowadzą Robert Serek, Karim Lakhdar i Krzysztof Żepielski.

Niedziela to sztandarowy "Siódmy dzień tygodnia" Moniki Olejnik, "Świat według Blondynki" Beaty Pawlikowskiej, "Duży wywiad Marcina Prokopa" i "Chilli Zet w Radiu Zet". Nowością będzie program na koniec weekendu. Między 18.00 a 21.00 Michał Korościel i Rafał Bryndal poprowadzą magazyn "Happy End w Radiu Zet". Weekendowe poranki w Radiu ZET poprowadzi Tomasz Kasprzyk.
Radio Zet

Komentarze (1 - 10 z 11)

Na to czekałem :) Dzięki Radio ZET :) Teraz tylko dowiedzieć się jak wygląda nowe logo - oby nie za duża modyfikacja, bo obecne jest bardzo fajne :)
 0  
Ciekawe kto teraz będzie korespondentem w Brukseli. Nic nie wspomniano o magazynie Świat o piątej.
 0  
Równiez czekam. podobały mi się zmiany w wiosennej ramówce, a teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej :)
 0  
zet the best!
 0  
Super się zapowiada. A zmiany już od 6 września.
 0  
A "Muzyka mojego życia" będzie bo tu nic nie pisze o niej ale fajny program był? A i ramówka oprócz tego jest doskonała, sweitna muzyka, po prostu ekstra :-)
 0  
duże i korzystne zmiany :) ZET-ka jest coraz lepsza - super :D
 0  
Npaisali przecież w poprzednim artykule że powrócą znane nam programe a te to nowości jakie zadebiutują w Radiu ZET :)
 0  
Nwe logo może i estetyczne, ale nie do radia!!! Poprzednie od razu było zauważalne, a to jest po prostu nijakie. O "czujesz i wiesz" się nawet nie wypowiadam bo szkoda słów! Mateusz!, chyba się za mocno zapędziłeś! I żadna z tych tęgich głów Radia ZET nie zorientowała się że Kołodziejska nadaje się ostatecznie na pasmo po 24? Nikt jeszcze nie skojarzył że od kiedy się pojawiła (2008 r.) słuchalność zaczęła spadać? Nie dziwota bo baba jest wredna, zarozumiała i niemiła dla słuchaczy. A wy ją jeszcze w jedno z najważniejszych pasm uparcie pchacie... Obudźcie się tam! Beznadziejny Mędrzycki już się z ZETką pożegnał, czas na wieśniarę Kołodziejską!
 0  
Oczywisnie nie zabraknie głupich komentatorów i najgorszej muzyki!
 0