Łukasz Szewczyk03.09.2010 (10:01)11

Radio Zet: Nowe programy, nowe głosy

W poniedziałek (6 września 2010 roku) Radio Zet wprowadza jesienną ramówkę z nowymi programami i głosami, nową oprawę muzyczną oraz nowe logo. Stacja stawia na interakcję ze słuchaczem, rozrywkę i rozbudowane serwisy informacyjne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Na to czekałem :) Dzięki Radio ZET :) Teraz tylko dowiedzieć się jak wygląda nowe logo - oby nie za duża modyfikacja, bo obecne jest bardzo fajne :)
 0  
Ciekawe kto teraz będzie korespondentem w Brukseli. Nic nie wspomniano o magazynie Świat o piątej.
 0  
Równiez czekam. podobały mi się zmiany w wiosennej ramówce, a teraz zapowiada się jeszcze ciekawiej :)
 0  
zet the best!
 0  
Super się zapowiada. A zmiany już od 6 września.
 0  
A "Muzyka mojego życia" będzie bo tu nic nie pisze o niej ale fajny program był? A i ramówka oprócz tego jest doskonała, sweitna muzyka, po prostu ekstra :-)
 0  
duże i korzystne zmiany :) ZET-ka jest coraz lepsza - super :D
 0  
Npaisali przecież w poprzednim artykule że powrócą znane nam programe a te to nowości jakie zadebiutują w Radiu ZET :)
 0  
Nwe logo może i estetyczne, ale nie do radia!!! Poprzednie od razu było zauważalne, a to jest po prostu nijakie. O "czujesz i wiesz" się nawet nie wypowiadam bo szkoda słów! Mateusz!, chyba się za mocno zapędziłeś! I żadna z tych tęgich głów Radia ZET nie zorientowała się że Kołodziejska nadaje się ostatecznie na pasmo po 24? Nikt jeszcze nie skojarzył że od kiedy się pojawiła (2008 r.) słuchalność zaczęła spadać? Nie dziwota bo baba jest wredna, zarozumiała i niemiła dla słuchaczy. A wy ją jeszcze w jedno z najważniejszych pasm uparcie pchacie... Obudźcie się tam! Beznadziejny Mędrzycki już się z ZETką pożegnał, czas na wieśniarę Kołodziejską!
 0  
Oczywisnie nie zabraknie głupich komentatorów i najgorszej muzyki!
 0