Łukasz Szewczyk03.09.2010 (21:00)32 komentarze

Radio Zet prezentuje nowe logo

Radio Zet zmienia identyfikację wizualną marki. Jest to początek zmian w Radiu Zet, które wraz z jesienną ramówkę swój program będzie kierowało do nowej grupy docelowej (28-49 lat).
Radio Zet prezentuje nowy logotyp, który zacznie obowiązywać od 6 września, wraz ze startem jesiennej ramówki. Stacja zachowa swoje dotychczasowe barwy: czerwony – symbolizujący rozrywkę oraz niebieski – informacje. Nowe logo zostało unowocześnione, ale zachowało w sobie dynamizm i energię z poprzedniego znaku graficznego. Wprowadzono pole ochronne – typografia jak i kod kolorystyczny uległy lekkiej modyfikacji.
Do logotypu dołączono również nowy slogan - "Czujesz i wiesz". To kwintesencja kierunku zmian zachodzących w stacji. Symbolizuje rozrywkę, emocje oraz "bycie na bieżąco". Nowy logotyp Radia Zet opracowała agencja MAMASTUDIO.
Radio Zet

Komentarze (1 - 10 z 32)

Taki trochę tv PULS, takie rybackie wzorki, napis w tym większym, kolory podobne...przypadek ?
 1  
suuper ;)
 1  
Nowe logo może i estetyczne, ale nie do radia!!! Poprzednie od razu było zauważalne, a to jest po prostu nijakie. O "czujesz i wiesz" się nawet nie wypowiadam bo szkoda słów! Mateusz!, chyba się za mocno zapędziłeś! I żadna z tych tęgich głów Radia ZET nie zorientowała się że Kołodziejska nadaje się ostatecznie na pasmo po 24? Nikt jeszcze nie skojarzył że od kiedy się pojawiła (2008 r.) słuchalność zaczęła spadać? Nie dziwota bo baba jest wredna, zarozumiała i niemiła dla słuchaczy. A wy ją jeszcze w jedno z najważniejszych pasm uparcie pchacie... Obudźcie się tam! Beznadziejny Mędrzycki już się z ZETką pożegnał, czas na wieśniarę Kołodziejską!
 1  
Ujdzie, ale wolałem poprzednie.
 1  
"Czujesz i wiesz" brzmi jak reklama oczyszczalni ścieków. I niech zaczną zmiany od zwolnienia stronniczej Olejnik.
 0  
podobne do wstajesz i wiesz z TVN24 - tylko co znaczy to czujesz? Może nowe radio z zapachami?
 0  
Tak przy okazji p. Olejnik, brakuje w logu kropki nad i (w napisie radio)
 1  
czujesz i wiesz ? hmmm czuje i wiem że śmierdzi!!!!!!!!!!!!!
 1  
Widzę, że sponsorem radia bzdet może być koncern farmaceutyczny GSK - he he. Logo prawie identyczne. A może jakiś mały pozewik radyjku wytoczą prawnicy z albionu?
 0  
Te logo i ich nowe hasło jest trochę ściągnięte:
- logo z TV Puls
- "Czujesz i wiesz" (Radio Zet) / "Wstajesz i wiesz" (TVN 24)
 1