Łukasz Szewczyk13.09.2010 (10:03)17 komentarzy

Tuba TV już nadaje [wideo]

W poniedziałek (13 września 2010 roku) punktualnie o godzinie 9 rano wystartowała nowa telewizja muzyczna wypełniona muzyką taneczną - Tuba TV. Na razie nadaje tylko w Internecie.
Tuba.TV (www.tuba.tv) to nowy serwis umożliwiający oglądanie nadawanej na żywo telewizji internetowej tuba TV, która prezentuje starannie wyselekcjonowaną muzykę taneczną z gatunków dance, house, clubmix, aż po produkcje funk i eurodance - piosenki nowej generacji i hity z ostatnich lat. W zamierzeniach twórców stacja, przez swój format muzyczny i programowy, ma odzwierciedlać styl życia młodych i aktywnych osób.
W ramówce stacji nie zabraknie także programów tematycznych: "Hmmm?!" - emitowany co godzinę magazyn o aktualnych informacjach z show-biznesu (prowadzi Mateusz Szymkowiak); "Geek" - przewodnik po świecie nowych technologii (prowadzi Radek Mróz), "Gamecorner" - magazyn o grach komputerowych, "Zuum!" - magazyn filmowy, "Tuba w wielkim mieście" - przewodnik o ciekawych imprezach czy "Zip" - światowe trendy w modzie i urodzie.- Tuba TV prezentuje najciekawsze klipy wyłącznie z gatunków muzyki tanecznej, która jest obecnie najpopularniejsza w naszym kraju i za granicą. Idealnym uzupełnieniem kontentu muzycznego jest oferta programowa - dynamiczne produkcje ekipy tuba TV dopasowane do zainteresowań naszego odbiorcy. Świat showbiznesu, moda, nowe technologie oraz gry komputerowe to obszar zainteresowań młodzieży, do której kierujemy nasz produkt - mówi David Podhajski, dyrektor ds. operacyjnych tuba TV. - Serwis www.tuba.tv uzupełnia naszą ofertę dla miłośników muzyki – dotychczas powstały: tuba.FM - platforma z kanałami radiowymi i tuba.PL - serwis z informacjami o muzyce– dodaje Adam Fijałkowski, dyrektor ds. programu i promocji Grupy Radiowej Agory.


Na razie Tuba TV nadaje w Internecie pod adresem www.tuba.tv. Niewykluczone jednak, że stacja zawita także na telewizyjne ekrany. Przypomnijmy, że Agora posiada telewizyjną koncesję na nadawanie kanału Tuba.TV.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Ciekawe kiedy w tv ????
 0  
lubię muzykę house i ogólnie klubową, ale to co zobaczyłem na tym wideo, to ofertę dla dresów i dla nastolatek z gimnazjum używających noży to zapoznania się z rówieśnikami.

Nieprawidłowo podpisane utwory, lektor który źle czyta nazwiska i pseudonimy najbardziej znanych didżejów i producentów, w tle gra muzyka klubowa niższych lotów...

Nie wróżę sukcesu.
 0  
kolejne disco-polowe buractwo dla wsiunów takie jak eska TV... @ale żenada - dokładnie jeszcze dla dresów, ale widać taka muzyka z wiejskich potańcówek ze stodoły jest na fali, bo to kolejny kanał dla byłych fanów disco-polo
 0  
klon ESKI TV ale spoko bo lubie Eske i będzie w czym wybierać :) jak będzie FTA na satelicie, na pewno chętnie pooglądam bo na necie zdarza mi się, że piosenka sama przyspieszy lub zwolni
 0  
przecież to jest to sama stacja co internetowa stacja Kiss TV tylko zmieniona nazwa o wszystko to samo
 0  
Muzyka taneczna? Komercyjna papka na niskim poziomie dla mało wymagających? Juz nie trzeba bedzie na dyskoteki chodzic by sie pobawic;) CUDOWNIE
 0  
Znaleźli się fachowcy od łupanek.
Zapraszam do filharmonii po trochę kultury.
 0  
@bik
Po Twoim IP widać, że to Tobie żal dupę ściska, więc nie musisz sobie zmieniać nicków. Ale rozumiem Twój żal, bo n'ka nic nie obserwuje.
 0  
@bik
Po Twoim IP widać, że to Tobie żal dupę ściska, więc nie musisz sobie zmieniać nicków. Ale rozumiem Twój żal, bo n'ka nic nie oferuje.
 0  
Papka dla nastolatek.
 0