Łukasz Szewczyk14.09.2010 (0:05)16 komentarzy

Polsat Sport News jeszcze w tym roku?

Nowy informacyjny kanał sportowy Polsat Sport News, tworzony przez Grupę Polsat na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), może ruszyć jeszcze w tym roku.
Już wiadomo, że drugim kanałem Grupy Polsat, który pojawi się na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) obok Polsatu będzie nowy, informacyjny kanał sportowy Polsat Sport News. Rzecznik Telewizji Polsat w rozmowie z Rzeczpospolitą zdradza, że stacja ruszy "może jeszcze w tym roku".
Według wcześniejszych informacji, w ramówce stacji Polsat Sport News znajdą się m.in. serwisy informacyjne oraz magazyny publicystyczne. Nowy kanał ma korzystać także z oferty programowej sportowych anten Polsatu.

Polsat Sport News będzie już dziesiątym kanałem tematycznym Grupy Polsat i trzecim o charakterze informacyjnym. Obecnie portfolio tematycznych kanałów Grupy Polsat tworzą: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat News, TV Biznes, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film.

Przypomnijmy, że drugi multipleks naziemnej telewizji cyfrowej jest w całości do dyspozycji dla nadawców komercyjnych, którzy obok swoich podstawowych kanałów będą mogli nadawać drugi kanał. W październiku ma ruszyć także trzeci multipleks z kanałami TVP.
Rzeczpospolita/wł.

Komentarze (1 - 10 z 16)

tak jak całe DVB-T napewno ruszy w tym roku. Obiecanki cacanki.
 0  
Wiecie co dostał najprawdopodobniej Polsat za kanały w Cyfrze+ Prawa do bramek z lig Europejskich które są w C+
 0  
Nic ciekawego się z tego newsa nie dowiedzieliśmy. We wczesniejszych mowa była taka sama. LOL. Po co powielac takie newsy.
 0  
Szkoda, że nie Polsat News. Ale i tak fajnie :)
 0  
Po co takie dziwactwo w DVB-T. Dużo bardziej przydałby się np. Polsat News.
 0  
To będzie idealna promocja Polsatu Sport /Extra w DVB-T
 0  
Całkowicie zgadzam się z poprzednim wpisem.
To sprytna reklama platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat.
Bo tylko tamże zobaczymy wydażenia sportowe reklamowane na kanale DVB-T POLSAT SPORT NEWS.
Managment Grupy POLSAT to łebscy ludzie są.
 0  
Czyli w jakim czasie można się spodziewać wyłączenia OSI z oferty CP?
 0  
Morze jest szerokie i glebokie..
 0  
@Dalton
jak ten kanał pojawi się w Cyrze+ będziesz piał z zachwytu. Polsat dzięki temu kanałowi będzie mógł zrezygnować z LM na Polsacie na rzecz PSN a już na pewno ze skrótów które są po meczach w środy. Kanał za pewne będzie tez miał sporo o Śląsku Wrocław
 0