Łukasz Szewczyk23.09.2010 (10:35)3 komentarze

Nasza Klasa dostępna w telefonach Nokia

Użytkownicy portalu NK.pl korzystający z telefonów Nokia z Ovi Sklepu mogą pobrać bezpłatną aplikację mobilną serwisu. Oferuje ona szybki dostęp do funkcji portalu, w tym śledzenia zmian zamieszczanych przez przyjaciół z poziomu telefonu komórkowego.
Serwis NK.pl to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce. Teraz, dzięki mobilnej wersji serwisu, jego użytkownicy będą mogli zaglądać na swój profil w każdym miejscu i o dowolnej porze – wystarczy telefon komórkowy Nokia. Aplikacja dostępna jest z bezpośrednio w telefonie pod linkiem: store.ovi.mobi/content/55802, lub poprzez komputer: store.ovi.com/content/55802.
Oferuje ona najważniejsze funkcje serwisu NK.pl. Umożliwia czytanie i komentowanie wpisów oraz oglądanie zdjęć zamieszczanych przez znajomych, za jej pomocą możemy także przeglądać poszczególne profile. Dzięki niej mamy także dostęp do naszej skrzynki pocztowej i otrzymanych powiadomień. Aplikacja NK.pl oferuje także dostęp do mikrobloga jakim jest Śledzik i możliwość aktualizowania swojego statusu. Z kolei dzięki temu, że większość telefonów komórkowych Nokia ma wbudowany aparat fotograficzny, możemy wykonane zdjęcia z łatwością umieścić na swoim profilu.

Aplikacja NK.pl jest kolejną aplikacją o charakterze lokalnym w Ovi Sklepie. Już teraz użytkownicy telefonów Nokia z Polski mają dostęp do bezpłatnych aplikacji Allegro, Onet.pl, Wiadmości i Idg.pl, a oferta będzie wciąż rozszerzana.

Aplikację można pobrać z Ovi Sklepu w telefonie lub w komputerze na stronie Ovi Sklepu (http://store.ovi.com). Jest ona kompatybilna aż z 116 modelami telefonów Nokia, w tym popularnymi: Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5230, Nokia E72, Nokia E52, Nokia E51, Nokia N95, Nokia N85, Nokia 6500, Nokia 6303, Nokia6300, Nokia 5310 czy Nokia 5130.
nk.pl

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ta aplikacja to jakiś żart kompletnie nie dostosowana do ekranów dotykowych
 0  
*asdfv* ta aplikacja to jest wersja java przeniesiona na telefony nokii. Cieżko, zeby była dostosowana do symbianowych dotykowców.
 0  
I fajnie ze linki prowadza do nikad....
 0