Łukasz Szewczyk23.09.2010 (20:09)2 komentarze

"Czysta krew III" w HBO OD wcześniej

W grudniu telewizja HBO rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "Czysta krew". Dwa miesiące wcześniej odcinki będą dostępne w ramach serwisu HBO On Damond. To jednak nie koniec atrakcji.
Jak już informowaliśmy, premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu "Czysta krew" polscy widzowie będą mogli oglądać od 4 grudnia na antenie HBO i HBO HD. Serial będzie dostępny jednak wcześniej - od 11 października 2010 roku w serwisie HBO On Demand. Przypomnijmy, że serwis HBO OD dostępny jest m.in. w ofercie Cyfry+ i UPC Polska.
Telewizja HBO Polska przygotowała jeszcze jedną atrakcję dla fanów serialu. W ramach promocji serialu "Czysta krew", do Polski w przyszłym tygodniu przyjeżdża Alexander Skarsgård. W serialu gra wpływowego wampira Erica, który wyróżnia się wysoką pozycją w swoim otoczeniu oraz niezwykłą przebiegłością. Pewność siebie, która pomagała mu przeżyć, gdy był wikingiem, pozwala mu teraz manipulować, a nawet kontrolować innych ludzi i wampiry. Jako właściciel baru dla wampirów Fangtasia ma wiele okazji, aby robić jedno i drugie.
HBO, HBO, HBO OD

Komentarze (1 - 2 z 2)

głupio im się zrobiło po komentarzach na Facebooku,to dali wcześniej łaskawcy :)
 0  
ale głupio się kończy ten trzeci sezon. Wróżki ją zabrały i w pistu nie wiadomo o co chodziło.
 0