Łukasz Szewczyk25.09.2010 (12:02)14 komentarzy

Wielki Mecz (gwiazdy - politycy) na żywo w TVN

W sobotę (9 października 2010 roku) na stadionie Legii Warszawa politycy i gwiazdy TVN rozegrają kolejny mecz charytatywny. Transmisja na antenie TVN, a program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop. Kto zagra na boisku?
9 października 2010, o godzinie 17, na Stadionie Legii odbędzie się trzeci w historii mecz pomiędzy reprezentacją parlamentu a gwiazdami telewizji TVN. Organizatorami meczu są Fundacja TVN "Nie jesteś sam" oraz telewizja TVN, która na swojej antenie będzie transmitowała to oryginalne wydarzenie. Kogo w tym razem zobaczą widzowie na boisku?

W drużynie telewizji TVN zagrają między innymi: Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki, Alan Andersz, Marcin Perchuć, Olivier Janiak, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Filip Chajzer, Krzysztof Grzybowski, Roman Młodkowski, Mikołaj Kunica, Łukasz Grass, Jarosław Kuźniar, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Kamil Durczok, Grzegorz Kajdanowicz, Ryszard Cebula, Tomasz Zubilewicz i Łukasz Wejchert. Kapitanem drużyny będzie prezes TVN - Piotr Walter.
Z kolei w ddrużynie polityków zagrają m.in.: Ryszard Kalisz, Wojciech Olejniczak, Tomasz Garbowski, Bartosz Arłukowicz z SLD; Marek Sawicki i Janusz Piechociński z PSL; Grzegorz Schetyna, Sławomir Nowak, Andrzej Czerwiński, Ireneusz Raś z PO oraz Wojciech Szarama, Grzegorz Janik, Krzysztof Jurgiel, Kazimierz Matuszny z PiS.

Drużyny do boju zagrzewać będą Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dochód ze sprzedaży biletów oraz SMS-ów przeznaczony zostanie na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Instytucie Onkologii w Warszawie.
TVN/Onet.pl

Komentarze (1 - 10 z 14)

Właśnie wczoraj kupiłem bilety dla siebie i żony. Jestem z Warszawy więc to nie problem, w weekendy nie pracujemy więc warto się trochę rozerwać na meczu. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Tomasz
 0  
Rozerwać to się było można na meczu Legii z Lechem a nie na pikniku
 0  
masakra, ale gwiazdy- buhahaha
 0  
Opłacało Ci się kupić bilety na taki shit?
 0  
Nie.. opłacało mu się pomóc chorym dzieciom. Bo pewnie ciebie nie stać 20 zł dla chorych skąpcu ;]
 0  
Telewizja TVN, która kieruje swój program do widzów wielkomiejskich w ostatnich latach, jako jedyna ogólnopolska stacja mocno stawia na Disco Polo. Wiele razy w tej tv mogliśmy oglądać wywiady, a nawet fragmenty teledysków gwiazd takich jak Weekend, czy Toples. Już niebawem, bo 5 października TVN ponownie zamieni się w stację Discopolową i w programie "Rozmowy w toku" będziemy gościć zespół Classic i Sebiego - twórcy hitu CIPULEŃKA.
 0  
HAHAHA A WY SIĘ Z POLSATU ŚMIALIŚCIE... :d:d:d:d:d
 0  
Co to za komedia/
 0  
Zagra jeszcze Premier! O czym nie napisaliście. uhu będzie ciekawie :D
 0  
A gdzie najlepszy napastnik Brudziński, obrońca Romaszewski i ofensywny pomocnik Macierewicz. Podobno Nelly Rokita, Wróbel i Kempa szykują się do roli Cheerleaderek
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 26 września 2010 o 0:43:21 przez Golbi).
 0