Łukasz Szewczyk28.09.2010 (11:49)8 komentarzy

Internauci wybiorą wokalistkę Ich Troje

Właśnie ruszył casting na nową wokalistkę Ich Troje. Umiejętności kandydatek oceniać mogą wszyscy internauci, którzy także zadecydują, kto dołączy do popularnej grupy.
Każda dziewczyna, która potrafi śpiewać i marzy o karierze wokalistki u boku sław polskiej sceny rozrywkowej, ma niepowtarzalną szansę zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. Wyboru dokonają fani Ich Troje, głosując na wybraną przez siebie kandydatkę za pośrednictwem wiadomości SMS. Lista wszystkich wokalistek dostępna jest na stronie ichtroje.myb.com.pl/. Partnerem konkursu jest serwis Platnosci.pl.
Pierwsza z trzech finalistek konkursu zostanie wyłoniona w głosowaniu SMSowym trwającym do końca listopada 2010 roku. Dwie pozostałe wybiorą Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, założyciele zespołu. Spośród trzech najlepszych dziewcząt Ich Troje wybierze nową członkinię zespołu. Nowa wokalistka weźmie udział w nagraniu płyty.
PayU

Komentarze (1 - 8 z 8)

Przeczytałem "Internauci wybiorą nową żonę Wiśniewskiego"
 0  
właśnie wokalistkę czy żonę a możne dwie w jednym :)
 0  
on jeszcze żyje?
 0  
Moze Bieber?
 0  
Oni nadal istnieją?
 0  
Ich Troje podobno ma już nową wokalistkę (od wakacji) więc co to jest ?
 1  
Odpowiedzialne zadanie wybrać kolejną tymczasową żonę.Po roku lub dwóch czerwonowłosy powie jej spadaj to nie ja cię wybrałem ale Oni internauci!!!
 0  
co to jest? Nie no to jakies jaja.
 0