Łukasz Szewczyk28.09.2010 (23:54)54

Polsat i TV4 uturdniają cyfryzację

We wtorek miało dojść do podpisania umowy z TP Emitel i szybkiego rozpoczęcia nadawania drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Na umowie brak podpisu Polsatu i TV4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 54)

O kurcze, a N-kowcy już sprzedają swoją platformę i opowiadają ludziom o uzupełnianiu jej kanałami z NTC... (Polsat)...
Ciekawe ilu "zadowolonych" niedługo ustawi się im w kolejkach z pytaniem "gdzie ten Polsat?"... Pozdr.
 0  
wywalic te polszmaty na zbity pysk!!!
 0  
Cyfrowy Polsat pakiet MINI. Tu jest klucz tego wszystkiego.
 0  
wlepic wysokie kary im lacznie z grozba odebrania koncesji !
 0  
mux2 miał być w/g kolejnego harmonogramu i zezwoleń uruchomiony w kilkudziesięciu bądź kilkunastu miejscach do 30 wrzesnia, więc skoro nie wywiązują się z otrzymanej koncesji po prostu takie koncesje cofnąć i rozpisać nowe przecież KRRIT potrafiła odbierać koncesje np. satelitarne z powodu nie rozpoczęcia nadawania;
po co cackać się z jakimś Polsatem ????
 0  
dokładnie wiadomo dla czego oni nie chcą podpisać i przeciagają jak moga skoro w dvb-t będą podstawowe kanały to miejsca bytu nie będą miały pakiety CP za 10 zł i 30 % abonentów bay ;p
 0  
@aifam Z telewizji na kartę to tez większość zrezygnuje, więc się nie ciesz. Ludzie i tak nie doładowują bo wystarczają im podstawowe kanały TVP i TVN.
 0  
@, , "...więc skoro nie wywiązują się z otrzymanej koncesji po prostu takie koncesje cofnąć i rozpisać nowe...", przecież jak rozpiszą nowe, to tego NTC nie zobaczymy przez najbliższe 2 lata... (a TV4 czy Polsat i tak do nich wystartują i pewnie dostaną, bo teraz przecież TV4 nie podpisała umowy, gdyż "...nieoficjalnym powodem mogą być zastrzeżenia TV4 do umowy z TP Emitel..." Więc, albo dogadają się co do umowy i ją poprawią, albo nowa rozpiska i nowe terminy... Pozdr.
 0  
Blokuje Polsat i powiązane z nim TV4, bo w zasadzie tylko Polsat straci na cyfryzacji - zniknie mu lwia część abonentów najniższego pakietu w CP. Brawo TVN i TV Puls!
 0  
polszmat wiesniacka tv .widac dobrze teraz kto utrudnial cyfrazacje.skorumpowana tv dla burakow.odebrac im koncesje i po problemie !!!!!
 0