Łukasz Szewczyk28.09.2010 (23:54)54

Polsat i TV4 uturdniają cyfryzację

We wtorek miało dojść do podpisania umowy z TP Emitel i szybkiego rozpoczęcia nadawania drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Na umowie brak podpisu Polsatu i TV4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 54)

TW ZEG vel Zygmunt Solorz-Żak, właśc. Zygmunt Krok, także Piotr Krok, Piotr Podgórski od zawsze kombinował. Blokują ,bo mają interes w postaci pakietu mini. Tam nic nie ma a i tak każą sobie płacić 10zł. Porównując pakiet Mini do TNK to przepaść w ilości kanałów. Jak wejdzie Polsat do TNK to wybór będzie prosty.
 0  
przeciesz ledwie kilkanascie dni temu takze polszmat uzgodnil z emitelem podpisanie umowy ,a teraz co nagle nie chca jej podpisac....wstyd,kompromitacja
 0  
@Jarek Podróbka, pakietu mini już w CP nie ma. Obniżyli cenę za pakiet Mini Max do 14,90 (cena bez promocji) i to jest najniższy pakiet na dzień dzisiejszy dla nowych klientów - (starzy jak najbardziej mogą nadal użytkować pakiet mini...tylko czy to się opłaca? Jeżeli za 5 zł więcej, dodatkowo można mieć wszystkie Polsaty (włącznie z Polsat Sport)? Pozdr.
 0  
Widac że polsat ma miejsce w naziemnej telewizji bez względu czy chce czy nie chce po prostu musi a wiadomo jak coś jest pod przymusem to gładko nie idzie.
 0  
Media 2 jak zwykle sieje panike. Polsat jeszcze dogadywuje jeszcze ostatnie szczegoly z emitelem i pewnie lada moment umowa zostanie podpisana.Tu poczytajcie ....
http://www.rp.pl/artykul/5,542224.html
 0  
dobrze ze od tego szajsu (czyli Polsatu i jego kanałów) oduzależniłem się już parę lat temu, nie oglądam i nie mam zamiaru oglądać. Także jakby odali swoje miejsce innym nie obraziłbym się
 0  
polsatowi ja sie nie dziwie bedzie mniej abonentow w cp. ale w tv 4 to cziekawe czemu to tak dlugo trwa.
 0  
Szanowni Redaktorzy media2, a w szczególności Panie Szewczyk dopracowywanie szczegółów umowy to nie utrudnianie. Troszkę rzetelności dziennikarskiej.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 września 2010 o 10:54:05 przez Yarek).
 0  
Pewnie pisać nie potrafią
 0  
kolo wawy nie ma wieskszosci cyfrowych programow. Sa tylko tvp1 tvp info tvn warszawa. Reszta to analogowe zal.pl Wie ktos czy wlacza reszte cyfrowych jak bylo wczesniej?
 0